Informační a inzerční portál brdskyspoj.cz prochází v současné době rekonstrukcí. Funkční zůstává pouze soukromá bezplatná inzerce.

Lucie Bílá míří do Dobříše. V září zazáří na zámku.

13.3.2016 | 11:07 | Kultura

Lucie Bílá míří do Dobříše. V září zazáří na zámku.

Česká nejpopulárnější zpěvačka Lucie Bílá míří do Dobříše. Spolu s klavíristou Petrem Maláskem vystoupí 4. září na nádvoří dobříšského zámku a zazpívá své největší hity. Koncert pod širým nebem vypukne v 19 hodin a areál zámku bude pro veřejnost po celý den uzavřen.

Lucie Bílá letos oslaví padesáté narozeniny velkým koncertem v O2 aréně, proto menší vystoupení pro tento rok velmi omezila. Zámek Dobříš byl ovšem natolik atraktivní, že pozvání organizátorů přijala, a v září zde vystoupí.

U toho nesmíte chybět

O koncerty zpěvačky Lucie Bílé je v naší zemi zcela právem obrovský zájem. Vstupenky na její koncerty jsou vždy v brzké době vyprodané a předpokládá se, že ani v našem městě tomu nebude jinak. Aby měli přednostně Dobříšáci šanci vstupenku zakoupit, Dobříšsko aktuálně má pro vás jedinečnou možnost. Již odedneška si můžete na našem redakčním mailu (dobrisskoaktualne@gmail.com) rezervovat vstupenky na jednu z nejprestižnějších akcí v našem městě, která se v tomto roce uskuteční. Do předmětu zadejte: REZERVACE a v textu připište počet vstupenek, jméno, příjmení a telefonní kontakt. Ihned, jak budou informace o cenách a kategoriích úplné, budeme vás obratem kontaktovat, abyste si vybrali svou vstupenku.

Informace o prodeji vstupenek se dozvíte v měsíci dubnu, a zakoupit si je následně budete moci od května na několika prodejních místech po Dobříši. Dobříšsko aktuálně je hlavním mediálním partnerem akce.

Lucie Bílá vystoupí v Dobříši I foto: VDN promo

autor článku: Redakce DA

Vložil: mp

Fotogalerie

Reklama

Copyright © 1990-2023 Brdský spoj. Všechna práva vyhrazena

Design: Jiří Brda

CMS: Reklalink.cz