Ani Tochovice neušetřily Nový Knín, nadělily mu čtyřku. Stejně dopadlo i Podlesí

15.11.2017 | 21:30 | Sport

Bitvu na dálku o třetí pozici v krajské I. A třídě zatím lépe zvládají Tochovice. Ty doma hostily suverénně poslední Nový Knín, kterému nadělily čtyři góly. Dva góly vstřelily už v první poločase. Nový Knín sice po přestávce vykřesal naději, když na 2:1 snížil Pouček, a v 78. a 80. minutě znovu dvakrát inkasoval. Zatímco pro Nový Knín se stala situace ještě více kritickou, Tochovice si upevnily třetí pozici, když si tímto ziskem vytvořil tříbodový náskok před Podlesím. To se pokoušelo o body v Jílovišti, na hřišti exligových hráčů. Už ve 4. minutě inkasovalo Podlesí branku od Janouška. Podlesí se sice vzchopilo, vyrovnalo hru, ale prosadit se do přestávky nedokázalo. Po přestávce opět řádili bývalí ligový hráči. Nejdříve na 2:0 zvýšil Horst Siegl, po něm se znovu prosadil Janoušek a účet uzavřel Bezpalec. Pro Podlesí to byla nejvýraznější porážka podzimu.

SK Tochovice – SK Nový Knín 4:1
Branky:
24. Huňa, 42. Černý, 78. Jendruščák, 80. Janák – 63. Pouček. Rozhodčí: Dragoun. ŽK: Černý – Durdil, Slezák, Lomoz. Poločas: 2:0.

Jíloviště – Kovohutě Podlesí 4:0
Branky:
4. a 78. Janoušek, 54. Siegl, 88. Bezpalec. Rozhodčí: Šnýdr. ŽK: Siegl – Kuba. Poločas: 1:0.

Ostatní výsledky 14. kola I. A třídy A: Hřebeč – Jílové 4:0 (1:0), Komárov – Mníšek p. Brdy 0:2 (0:0), Vestec –  Klecany 1:2 po pen. (1:1), Černolice – Zavidov 4:3 (3:1), Libušín – Votice 1:2 po pen. (1:1), Cerhovice – Kosoř 2:1 po pen. (1:1).

1. Hřebeč                                       14  11  2  0    1  37:19  37
2. Libušín                                       14  11  0  1    2  50:18  34

3. Tochovice                                14  10  0  2    2  43:28  32
4. Kovohutě Podlesí                   14    8  2  1    3  33:24  29

5. Vestec                                       14    8  0  2    4  35:23  26
6. Jíloviště                                     14    8  0  1    5  29:24  25
7. Komárov                                    14    5  3  0    6  35:34  21
8. Votice                                        14    6  1  0    7  30:28  20