Informační a inzerční portál brdskyspoj.cz prochází v současné době rekonstrukcí. Funkční zůstává pouze soukromá bezplatná inzerce.

Běhejte s Like for Life a vyhrajte hodinky

04.5.2014 | 11:48 | Sport

Běhejte s Like for Life a vyhrajte hodinky

Jaro je v plném proudu, sluneční paprsky hřejí stále víc a zima se definitivně vzdala vlády. V ulicích se už objevili první sportovci, kteří zavětřili příležitost protáhnout po zimě zatuhlé svaly. Ať trénují na maraton, nebo jen pro radost pobíhají v parcích, kolem rybníků nebo přímo v ulicích města, všechny je spojuje radost z pohybu.

Občanské sdružení Like for Life chce, aby lidé po zimě rozhýbali svá těla a zkusili si běhání zamilovat.  Proto pro všechny milovníky pohybu a zdravého životního stylu pořádá běžeckou soutěž „Like for Life – Run of life.“   Soutěž trvá po celý květen na webu www.endomondo.com. Stačí uběhnout nejvíce kilometrů, dát Like for Life a hlavní výhra je vaše!

Sponzor soutěže věnuje běžci s největším počtem naběhaných kilometrů značkové sportovní hodinky Kyboe, druhý v pořadí se může těšit na hrudní pás MiniCardio eco a třetí úspěšný běžec či běžkyně obdrží Plug-in pro iPhone i s hrudním pásem.

Nebudete první? Nevadí.

Pozvěte vaše přátele, aby soutěžili s vámi! Pokud se zúčastní víc než 500 běžců, v Like For Life  nechají vysadit 50 živých stromků. Tak přemluvte kamarády a makejte na sobě pro dobrou věc.

 

Více o pravidlech soutěže se dozvíte na www.facebook.com/LIKEFORLIFE

Vložil: tv

Reklama

Copyright © 1990-2022 Brdský spoj. Všechna práva vyhrazena

Design: Jiří Brda

CMS: Reklalink.cz