Informační a inzerční portál brdskyspoj.cz prochází v současné době rekonstrukcí. Funkční zůstává pouze soukromá bezplatná inzerce.

BURZA PRÁCE V PŘÍBRAMI

16.5.2016 | 12:29 | Regionalní

BURZA PRÁCE V PŘÍBRAMI

Na Krajské pobočce ÚP ČR v Příbrami se představí více než tři desítky zaměstnavatelů

Zástupci zaměstnavatelů z Příbramska, Dobříšska, Berounska ale i širšího okolí představí ve středu 15. 6. 2016 v budově Úřadu práce širokou nabídku volných pracovních míst především ve strojírenství, automobilovém průmyslu, zdravotnictví, v sociálních službách, výrobě plastů a lůžkovin, elektrotechnickém průmyslu, státních složkách Police ČR a Armády ČR  a jiných odvětvích.

Burza práce - Veletrh pracovních příležitostí a dalšího vzdělávání 2016, kterou organizuje ÚP ČR Krajská pobočka v Příbrami,  proběhne ve středu 15. 6. 2016 mezi 10.00 a 17.00 hodinou v zasedacích sálech KrP ÚP ČR na nám. T. G. Masaryka 145, Příbram.

Do Příbrami se sjede řada významných zaměstnavatelů z celého okresu, ale  i mimo region Příbram. Firmy budou hledat například svářeče, brusiče, obráběče, montážní dělníky elektronických zařízení, technology, prodejce automobilů, CNC operátory, skladníky, údržbáře,  ale také odborné pracovníky ve zdravotnictví, v sociálních službách a do svých řad bude nabírat nové kolegy Armáda ČR a Policie ČR, která bude mít v rámci burzy práce odbornou přednášku od 11:00 v malém zasedacím sále .

Své zástupce bude mít na místě také Úřad práce ČR. „Poradí zájemcům, jak a kde mohou efektivně hledat práci, představí jim projekty určené pro konkrétní cílové skupiny nebo přiblíží nástroje a opatření aktivní politiky zaměstnanosti,“ vyjmenovává ředitelka Krajské pobočky ÚP ČR v Příbrami Mgr. Renata Malichová.

Návštěvníci získají také přehled o tom, co v dnešní době zaměstnavatelé v tomto regionu potřebují a o jaké profese mají především zájem.

Na své si přijdou i začínající podnikatelé, kteří se dozví zajímavé informace od pracovníků ÚP ČR podpory zaměstnavatelů v rámci programového období 2016 -2020.

Všem, kteří mají opravdu vážný zájem najít práci, ÚP ČR doporučuje, aby si s sebou vzali životopis,  občanský průkaz a eventuálně další doklady o dosaženém vzdělání či předchozí praxi.

Veletrh je určen nejen nezaměstnaným a všem, kteří chtějí změnit práci, ale také čerstvým absolventům, stávajícím studentům, žákům a jejich rodičům, zkrátka široké veřejnosti.

Na akci budou rovněž přítomni zástupci středních škol z příbramského regionu a okolí. Spolu se zástupci ÚP ČR jim poradí při výběru vhodného povolání a také s orientací ve vzdělávací nabídce škol.

Vstup pro návštěvníky je zdarma.

Vložil: rs

Fotogalerie

Reklama

Copyright © 1990-2021 Brdský spoj. Všechna práva vyhrazena

Design: Jiří Brda

CMS: Reklalink.cz