Informační a inzerční portál brdskyspoj.cz prochází v současné době rekonstrukcí. Funkční zůstává pouze soukromá bezplatná inzerce.

COWÁRNA slaví 3 měsíce fungování další porcí akcí a spoluprací se spolky

25.2.2016 | 10:20 | Ze společnosti

COWÁRNA slaví 3 měsíce fungování další porcí akcí a spoluprací se spolky

Příbramská Cowárna oslaví v nejbližších dnech 3 měsíce svého fungování. Rekapitulace dosavadního chodu tohoto coworkingového centra proběhla při 1. setkání členů. Hodnocení se dá nazvat slovem pozitivní. „Jsme rádi, že rekapitulace dosavadního chodu byla velmi uvolněná a přátelská. Jsme přesvědčeni, že Cowárna jde správným směrem a má pozitivní dopad a její chod dává smysl,“ řekl ve zkratce Vlasta Ševr, který má na starosti chod Cowárny.

Cowárnu čeká ve čtvrtek 25. února poslední únorová akce, která nese název Expedition Iceland. Při setkání členů došlo také již k představení březnového programu. Ten má několik zajímavých bodů, které stojí za poznamenání.

„Jsme rádi, že jsme se s členy shodli na tom, že Cowárna je k dispozici i k jejich sebeprezentaci, takže nyní budou program tvořit i oni. Ať se jedná o přednášku na téma, kterému se profesně věnují nebo o školení či kurzy v jejich režii,“ řekl za Cowárnu Vojta Hrach.

V březnu dojde v Cowárně k představení Příbramského ½ maratonu, pokračování besedy a „stavby“ projektu Příbram kolem a prezentaci eventu Zažij Příbram.

Jednou z nejatraktivnějších akcí a lidí, kteří v březnu dorazí, bude určitě Kuba „Vejce“ Jarolím, který představí svoji značku EGGO a jeho příběh. Dalším zajímavým bodem bude pokračování přednášek s handicapovanými sportovci. Po Islandu se tentokrát vydáme na Sibiř. Taje Altaje popíši cestu čtyř lidí a jednoho vozíku Transibiřskou magistrálou.

Ve druhé polovině dáme prostor lokálním spolkům, které dostanou možnost pro prezentaci a představení své tvorby a zaměření. „Každý měsíc se snažíme soustředit na jednu cílovou skupinu. V únoru to byli studenti a v březnu spolky. Ty mají v tomto měsíci zdarma vstup, k dispozici prostor a technické zázemí pro porady či akce,“ přiblížil Aleš Barášek, který je zakladatelem myšlenky coworkingového centra v Příbrami.

Závěr března pak bude patřit aktuálnímu tématu, kterým je palmový olej. Film Ztraceni v palmovém oleji bude okořeněn také diskuzí s Jakub Kvapilem, který problematiku „těžby“ této suroviny přiblíží.

Do Cowárny zveme i vás. Tento prostor je určený pro všechny. V Cowárně můžete najít lidské či technické zdroje, které vás mohou zdokonalit, posunout či obohatit. Více info na www.cowarna.cz či info@cowarna.cz.

Vložil: mp

Fotogalerie

Reklama

Reklama
Oprava a servis kuchyňských zařízení

Reklama
Nový a použitý kancelářský i bytový nábytek

Reklama
Jóga, nejen pro zdravá záda

Reklama
Práce, brigáda - sezónní prodej ovoce a zeleniny

Reklama
JK Autosevis

Reklama
Restaurace Na Hradbách - Hudební večery

Reklama

Reklama
Eurotranslation

Reklama
Ford Kuba

Reklama
Auto Taube

Meteoradar

TV FonkaGym TVOnline kamery

Náměstí J. A. Alise
Online kamera - Autobusové nádraží
Nemocnice
Dvořákovo nábřeží
Pražská ulice
Náměstí 17. listopadu
Náměstí T. G. Masaryka
Jiráskovy sady
Plavecký bazén
Zimní stadion
Aquapark Příbram

Podporujeme
Spolek ve čtvrtek

Copyright © 1990-2022 Brdský spoj. Všechna práva vyhrazena

Design: Jiří Brda

CMS: Reklalink.cz