Další překvapení Tochovic, zničily domácí Libušín. Nový Knín sebral bod Podlesí

10.10.2017 | 10:35 | Sport

O další senzaci I. A třídy se postaraly opět Tochovice, které byly soupeřem Baníku Libušín na jeho trávníku. Domácí Libušín je největším překvapení soutěže, nejvíce kol v soutěži kraloval na čele tabulky. Před utkáním byl druhý a v zápase s Tochovicemi si připouštěl jen vítězství a návrat do čela tabulky. Zpočátku to tak i vypadalo vedl 1:0 a 2:1, ale Tochovice vždy dokázaly na gól Libušína rychle odpovědět. Po přestávce šly Tochovice už ve 49. minutě do vedení, přestože už hrály bez vyloučeného Huni. Jenže Libušín v 71. minutě vyrovnal. Tochovice ale viděly na soupeři, že je porazitelný, a tak útočily dál a v 87. Jendruščák vstřelil vítězný gól, na který už Libušín neodpověděl.
Další utkání se hrálo v Novém Kníně a na programu bylo derby s Podlesím. To bylo jasným favoritem, ale Nový Knín soupeře a své příznivce zaskočil. Snažil se hrát útočně, všude ho bylo plno a v 65. minutě ho Pouček poslal do vedení. Z toho se ale dlouho neradoval, když v 71. minutě za předchozí faul nařídil rozhodčí penaltu a Kuba z ní vyrovnal. Výsledek se už nezměnil, a tak o dalším bodu rozhodovaly penalty. Nový Knín se jednou zmýlil, a tak  druhý bod putoval do Podlesí.

SK Baník Libušín – SK Tochovice 3:4
Branky:
3. Bejbl, 19. Sejtarija, 71. Obradovič – 6. Huňa, 17. a 49. Partika, 87. Jendruščák. Rozhodčí: Rybka. ŽK: Fujdiar, Portužák – 21. Molnár, 38. Havrlík, Huňa. ČK: 45. Macek (Tochovice). Poločas: 2:2.

SK Nový Knín – Kovohutě Podlesí 1:2 po penaltách
Branky:
65. Pouček – 71. Kuba (pok. kop). Rozhodčí: Nejedlo. ŽK: Lomoz, Moravec, Stočes, Tomeček –  Drašnar, Červenka, Janů. Poločas: 0:0. Penalty: 4:5.

Ostatní výsledky 9. kola I. A třídy: Komárov – Hřebeč 3:1 (3:0), Mníšek p. Brdy – Černolice 3:2 (2:0), Votice – Jíloviště 1:4 (0:2), Kosoř – Klecany 2:3 po pen. (1:2), Jílové – Zavidov 5:0 (2:0), Cerhovice – Vestec 3:2 (1:1).

1. Hřebeč                             9  6  2  0  1  22:14  22
  2. Libušín                              9  7  0  0  2  36:12  21
  3. Podlesí                            9  6  1  1  1  24:12  21
  4. Tochovice                      9  6  0  1  2  25:18  19

5. Vestec                              9  6  0  0  3  24:16  18
  6. Komárov                          9  4  2  0  3  23:19  16
  7. Votice                               9  5  0  0  4  17:16  15
  8. Jílové                                9  4  0  1  4  22:17  13