Derby béček v Dobříši vyšlo lépe Tatranu Sedlčany

16.11.2017 | 09:00 | Sport

Předposlední kolo fotbalové I. B třídy mělo na programu jedno okresní derby. To se sehrálo v Dobříši, kde rezerva domácího MFK hostila béčko Tatranu Sedlčany. V dramatickém utkání se dočkala po půl hodině vedoucího gólu Dobříš, ale Sedlčany dokázaly do přestávky vyrovnat. Brzy po ní domácí Puchmajer přidal svůj druhý gól, ale ani z tohoto vedení se dlouho neradovala. Tatran  vyrovnal už za osm minut. Do přestávky už gól nepadlo, a tak o druhém bodu se rozhodovalo v penaltách. Dobříš proměnila jen tři, zatímco Sedlčany o jednu víc, a tak si dva body odvezli hosté. Z bodového zisku se mohly radovat i Daleké Dušníky, které rovněž uhrály v Sedlci Prčice remízu 2:2, když se o ní v 89. minutě postaral petrovický Krása.  Jenže penalty dopadly pro Petrovice katastrofálně. Proměnily jen jednu a to na druhý bod nemohlo stačit. Ostatní dva týmy Petrovice a Rožmitál vyšly s prázdnou. Petrovice neuspěly v Letech a Rožmitál znovu padl doma, když od Hýskova inkasoval čtyři branky.

Výsledky 12. kola I. B třídy skupiny E: MFK Dobříš B – Tatran Sedlčany B 2:3 po pen. (1:1) 30. a 52. Martin Puchmajer – 44. Čížek, 60. Valenta, Sedlec Prčice – Sokol Daleké Dušníky 3:2 po pen. (1:1)12. a 89. Pavel Krása, Lety – SK Petrovice 2:0 (1:0), Spartak Rožmitál – Hýskov 0:4 (0:2), Dobříč – Králův Dvůr B 7:3 (3:1), Hostomice pod Brdy – Rudná 1:2 (0:1), Loděnice – Chlumec 5:4 po pen. (2:1).

1. MFK Dobříš B                       12  9  1  1    1  29:13  30
  2. Lety                                        12  8  1  0    3  26:16  26
  3. Hýskov                                   11  8  0  0    3  35:25  24

4. SK Petrovice                        12  7  1  0    4  28:19  23
  5. Tn Sedlčany B                     12  7  1  0    4  27:29  23

6. Loděnice                                12  5  1  2    4  23:23  19
  7. Rudná                                    12  6  0  1    5  19:21  19

8. So Daleké Dušníky              12  4  2  1    5  33:25  17