Dobříš B skolila lídra v Letech a sama vede I. B třídu o tři body

31.10.2017 | 10:00 | Sport

Tři vítězství a dvě porážky, taková je bilance zástupců Příbramska v 10. kole fotbalové I. B třídy. Rozhodně nejvyšší hodnotu má vítězství rezervy Dobříše na hřišti FK Lety, který před utkáním soutěž vedl. Domácí lídr vyhrál první poločas a v 76. minutě přidal druhý gól. To už pro Dobříš vypadalo hodně zle. Jenže ta předvedla bojovného ducha, když v 78. minutě Karas snížil a v 82. minutě Kuchař vyrovnal. Už to vypadalo na penalty, ale dobříšský Karas byl v první nastavené minutě proti a třetím gólem zajistil Dobříši vítězství. To jeho tým posunulo do čela tabulky.
Venku se dařilo i Petrovicím, které překvapily v Hostomicích. Ty přežily první poločas, který skončil bez branek a ve druhém poločase se ujaly dvoubrankového vedení. Domácí Hostomice sice v 88. minutě snížily, ale na vyrovnání už neměly dost času.
Jediné vítězství doma vybojovaly Daleké Dušníky, které hostily poslední Chlumec. Do vedení šly ve 23. minutě a čekalo se i na další góly. Jenže těch se diváci nedočkaly, naopak si musely zápas vytrpět až dokonce.

Výsledky 10. kola I. B třídy skupiny E: Sokol Daleké Dušníky – Chlumec 1:0 (1:0) 23. Krása, Dobříč – Tatran Sedlčany B 4:1 (0:0) 47. Podlipský, Hostomice pod Brdy – SK Petrovice 1:2 (0:0) 51. Chlasták, 74. Kašpar, Spartak Rožmitál – Rudná 1:2 (0:1) 87. Pecha, Loděnice – Králův Dvůr B 5:1 (3:0),  Lety – MFK Dobříš B 2:3 (1:0) 78. a 90.+1 Karas, 82. Kuchař, Sedlec Prčice – Hýskov odloženo.

1. Dobříš B                 10  8  1  0  1  22:9    26
  2. Lety                         10  7  1  0  2  23:13  23
  3. Hýskov                      9  7  0  0  2  31:19  21

4. Petrovice               10  6  1  0  3  24:17  20
  5. Sedlčany B            10  6  0  0  4  22:26  18

6. Loděnice                 10  5  0  2  3  18:17  17
  7. Sedlec Prčice           9  4  0  2  3  26:17  14
  8. Hostomice              10  4  1  0  5  15:13  14