Informační a inzerční portál brdskyspoj.cz prochází v současné době rekonstrukcí. Funkční zůstává pouze soukromá bezplatná inzerce.

Dobříš béčku Čáslavi nic nedarovala

13.5.2014 | 14:31 | Sport

Závěrečná kola fotbalových soutěžích vždy přináší před utkáním pochybnosti, především pak, když se zrodí překvapivý výsledek. To se ale Dobříše na hřišti poslední Čáslavi B netýkalo. Hráči Dobříše byli od prvních minut aktivnější, ale o první zápas se postarali až po půl hodině hry, kdy se trefil Talůžek hlavou. Domácí se ale nevzdávali, i oni začali kousat, ale v brance Dobříše byl spolehlivý Jechort. A když dvě minuty před  přestávkou přidal Šrain druhý gól z pokutového kopu, začalo se v dobříšském týmu věřit ve vítězství. To ještě pojistil v 81. minutě Maryška.

Sedlčany hrály tentokrát také venku, ale měly podstatně těžšího soupeře. Vedoucí Ovčáry. I proto bylo překvapením, že se ho Sedlčany nelekly a byly to právě oni, kdo šel do vedení, když se o vedoucí branku postaral už v 7. minutě Pešek. Vedení ale vydrželo jen dvě minuty. Stav 1:1 vydržel až do přestávky. Po ní už domácí Ovčáry ovládly hru, často střílely a dvěma góly strhly vedení na svoji stranu.

O tři body se doma pokoušel i Spartak Příbram, který hostil Beroun. Gól ale nepadl, a tak bezbranková remíza byla cenná spíše po berounského soupeře. Výsledky 25. kola: Čáslav B – MFK Dobříš 0:3 (0:2) Talůžek, Šrain, Maryška, Ovčáry – Tn. Sedlčany 3:1 (1:1) branka Sedlčan: Pešek, Libiš – Benátky n. J. 3:0 (2:0), Sp. Příbram –  Beroun 0:0, Čelákovice – Klecany 1:2 (0:1), Jíloviště – Nymburk 0:3 (0:1), Nové Strašecí –  Tn. Rakovník 0:4 (0:1), Vraný – Semice 4:1 (2:1).

1. Ovčáry 25 20 4 1 75:20 64
2. Benátky n. J. 25 19 1 5 74:27 58
3. Libiš 25 16 6 3 48:19 54
4. MFK Dobříš 25 15 3 7 66:39 48
5. Tn. Rakovník 25 10 8 7 49:48 38
6. Beroun 25 11 5 9 41:46 38
7. Nové Strašecí 25 12 2 11 43:59 38
8. Vraný 25 10 5 10 41:45 35