Dobříšský volejbal bodoval proti Tuchlovicím i Brandýsu nad Labem

13.2.2018 | 16:24 | Sport

Po přestávce se znovu rozjely středočeské krajské volejbalové soutěže mužů i žen. V přeborech I. třídy reprezentují příbramský region týmy Dobříše a nevedly si špatně. Mezi muži hostila Dobříš souseda z tabulky Tuchlovice a vedla si dobře. V prvním duelu sice musela se soupeřem sehrát pořádné drama, když už prohrávala 0:2 na sety. Přesto dokázala vyrovnat, jenže v tiebreaku podlehla. I tak si za porážku připsala jeden bod. Odveta s Tuchlovicemi už byla podstatně příjemnější. Po vítězném úvodním setu sice Tuchlovice vyrovnaly na 1:1, jenže třetí a čtvrtý set se už hrál jasně podle dobříšských not. Dobříš si tak ze dvou zápasů připsala čtyři body a posunula se už na třetí místo.
Jako přes kopírák sehrály volejbalistky Dobříše svá utkání v Brandýse n. Lab. I tam Dobříš prohrála úvodní dva sety, ale vzchopila se, vyrovnala na 2:2 a hodně blízko měla i k celkovému vítězství. Jenže v dramatickém zkráceném setu nezvládla koncovku a set prohrála 15:17. Přesto si připsala jeden bod. Další tři body přibyly na její konto v odvetě. I tady Dobříš vyhrála úvodní set, domácí Brandýs srovnal na 1:1, ale třetí a čtvrtý set byl jasnou záležitostí dobříšských žen, které se tak k Brandýsu přiblížily na jeden bod.

Přebor I. třídy – muži
25. a 26. kolo: Dobříš – Tuchlovice 2:3 (-21, -23, 13, 18, -7) a 3:1 (21, -24, 19, 14),
Zruč n. Sáz.- Kladno 0:3 a 0:3, Dobřichovice B – Vlašim 3:1 a 2:3, Kolín –  Český Brod 1:3 a 0:3, Benešov – Roztoky u Prahy 3:1 a 3:1.

Přebor I. třídy – ženy
Výsledky 1. a 2. kola: Brandýs n. Lab. – Dobříš 3:2 (21, 22, -9, -15, -15) a 1:3 (-20, 20, -9, -23),
Suchdol – Neratovice 3:1 a 3:0, Mladá Boleslav – Tuchlovice 0:3 a 0:3.

7. Suchdol                     10  9    1  27:6    27
  8. Tuchlovice                10  7    3  23:16  18
  9. Brandýs n. Lab.        10  6    4  21:17  17

10. Dobříš                      10  5    5  20:20  16
11. Neratovice                10  3    7  17:22  12
12. Mladá Boleslav         10  0  10    3:30    0