Dramatický závěr v Semicích zvládl lépe Spartak Příbram

09.10.2017 | 22:20 | Sport

Po vysokém vítězství s lídrem krajského přeboru Horky nad Jizerou, které Spartak Příbram před týdnem deklasoval 5:1, chtěli „Kamnáři“ toto vítězství potvrdit i venku. Šance k tomu byla, Spartak zajížděl do Semic, které se pohybují u dna tabulky. A povedlo se. Spartak tam vyhrál 4:3, ale bylo to drama.
O první krok Spartaku se už ve 12. minutě postaral Rampa a když Vašek přidal druhý gól, byla tu naděje. Jenže Semice rychle kontrovaly na 1:2. Brzy po přestávce šel Spartak znovu do dvoubrankového vedení, jenže závěr utkání byl opravdu dramatický. Mezi 84. a 87. minutou padly tři branky. Semice v 84. snížily na 2:3, za minutu Vašek opět zvýšil na 2:4 a v 87. minutě domácí Koštíř snížil na 3:4. V závěru Spartak hlídal těsné vedení všemi způsoby, brankář Solnař si dokonce za zdržování vysloužil žlutou kartu, přesto tři body putovaly do Příbrami.

AFK Sokol Semice – Spartak Příbram 3:4
Branky:
32. Jareš, 84. Bříza, 87. Koštíř – 12. Rampa, 26. a 85. Vašek, 54. Bábíček. Rozhodčí: Miroslav Vlk. ŽK: Bříza, Holan – Suchý, Solnař. Poločas: 1:2.

Ostatní výsledky 9. kola Krajského přeboru: Kutná Hora – Tuchlovice 2:1 (2:0) Nespeky – Rejšice 1:3 (1:3), Horky n. Jiz. – Poříčí n. Sáz. 1:2 po pen. (1:1), Slaný – Beroun 0:2 (0:0), Libiš – Nové Strašecí 2:3 (1:0), Lhota – Klíčany 2:1 (0:1), Poříčany – Hvozdnice 2:1 (1:1).

1. Horky n. Jiz.                           9  6  0  1  2  21:9  19
  2. Sokol Libiš                             9  6  0  0  3  26:14  18
  3. Lhota                                     9  5  0  1  3  19:14  16
  4. Nové Strašecí                       9  4  1  1  3  24:17  15
  5. Klíčany                                  9  4  1  1  3  17:15  15
  6. Poříčí n. Sáz.                        8  3  2  2  1  15:13  15
  7. Beroun                                  9  5  0  0  4  19:18  15
  8. Kutná Hora                           9  4  1  1  3  17:19  15