Informační a inzerční portál brdskyspoj.cz prochází v současné době rekonstrukcí. Funkční zůstává pouze soukromá bezplatná inzerce.

Festival Mácháč zavítá v květnu do Březnice

24.4.2016 | 23:32 | Od Vás

Festival Mácháč zavítá v květnu do Březnice

Léto se pomalu blíží a s ním přicházejí letní festivaly. V kulturním domě v Březnici se představí atmosféra největšího českého tanečního festivalu Mácháč. 7. května se uskuteční Mácháč Club Tour. Tato show zaplňuje kluby napříč republikou a jistě tomu nebude jinak i v Březnici.

V sobotu 7. května se představí ve svých DJ setech několik residentních umělců tohoto velkého, známého festivalu. Hlavní postavou bude DJ Enrico, známý pražský DJ, majitel klubu Studio 54 a výborný DJ. Tento člověk vystupuje po celém světě a nyní si bude moci odškrtnout i Březnici. Další DJ Roberto Chochola je březnickým a příbramským fanouškům dobře známý. Tradičně vystupuje na akcích Kačerů a vždy se setká s vřelým přijetím. Třetím zástupcem festivalu Mácháč je plzeňský Millan Weekender, který se představí v hitovém setu. Vše doplní další plzeňský DJ Prefect. Kačeři tentokrát představí umělce z větší dálky.

Večer nebude pouze o hudbě, tak jak je zvykem při produkce Kačerů. Těšit se můžete na nabitou světelnou show a hutný zvuk. Chybět nebude výhodný předprodej na letní festival Mácháč, soutěže o vstupenky a mnoho dárků festivalu. O váš pitný režim se postarají hostesky vodky Finlandia. Vyfotit se můžete u oblíbené fotostěny. Další informace naleznete na www.kaceri-festival.cz nebo na Facebooku.

Video: DJ Enrico - 9.4. 2016 - Mácháč club tour: https://www.youtube.com/watch?v=t6uYQox6fXA


 

Bc. Vlastimil Ševr
+420 777 494 416
 
"Bez zábavy nejsou koláče"
 
Internet Pb - marketing
http://internetpb.cz
 
Cowárna - coworking centrum Příbram

Kačeři o.s.- PR a marketing
 

Vložil: mp

Fotogalerie

Reklama

Copyright © 1990-2023 Brdský spoj. Všechna práva vyhrazena

Design: Jiří Brda

CMS: Reklalink.cz