Informační a inzerční portál brdskyspoj.cz prochází v současné době rekonstrukcí. Funkční zůstává pouze soukromá bezplatná inzerce.

FESTROCK 2014 je již za dveřmi

13.5.2014 | 15:13 | Kultura

FESTROCK 2014 je již za dveřmi

Stejně jako před rokem i letos se fanoušci kvalitní rockové muziky mohou těšit na festival v letním kině - FESTROCK. Akce se blíží mílovými kroky, jelikož letos jej organizátoři naplánovali na sobotu 7. června 2014.

Program bude velmi nabitý, od odpoledních do nočních hodin se prostřídají nejen v Příbrami velmi oblíbené kapely a jak je u festivalu zvykem, nechybí ani hlavní tahák. Pro letošní ročník pořadatelé zajistili skupiny: Compromysh, Celtime, Papavero, Bloodline, Doctor Victor a Bonpari. Chybět nebude ani revival Petra Nováka. Skutečným vrcholem festivalu bude Trio Michala Pavlíčka s hvězdným hostem Kamilem Střihavkou.

Festival FESTROCK navazuje na dlouhou tradici hudebních festivalů v Příbrami a již v minulém roce se ukázalo, že organizátoři mají akci připravenou skutečně profesionálně, což slibuje výborný kulturní zážitek. 

Skrze odkazy v textu se  dostanete na profili či stránky jednotlivých kapel. Sledujte dál naše stránky a dozvíte se nejnovější informace. 

 

 

Vložil: tv

Reklama

Copyright © 1990-2022 Brdský spoj. Všechna práva vyhrazena

Design: Jiří Brda

CMS: Reklalink.cz