Fotbalové I. B třídě vládnou béčka Dobříše a Sedlčan

13.9.2017 | 09:00 | Sport

Krajská I. B třída má sice odehrána teprve tři kola, ovšem už po těchto kolech ovládají čelo tabulky zástupci Příbramska. Jsou to rezervy MFK Dobříš, a Tatranu Sedlčany, které opět neztratily ani bod a jsou na prvních dvou místech. Navíc jsou už jedinými týmy, které mají plný bodový zisk. Dosud neporažené Lety totiž doma prohrály s Hýskovem. Bez ztráty jsou také zatím páté Hostomice, jejichž utkání v prvním kole v Hýskově bylo odloženo.
Skvěle využily domácího prostředí i Petrovice, které nováčkovi z Králova Dvora nastřílely čtyři branky, když už ve 12. minutě vedly 3:0. S bodovým ziskem se vrátily i Daleké Dušníky z Dobříče, která ve 3. minutě šla do vedení. Daleké Dušníky už ale ve 12. minutě vyrovnaly a do konce utkání další gól nepadl. V penaltovém rozstřelu ale Dobříč jednou neuspěla, a tak i druhý bod si připsaly Daleké Dušníky. Naprázdno tak v tomto kole vyšel jen Rožmitál, který v Hostomicích třikrát inkasoval a sám se ani jednou neprosadil.

Výsledky 3. kola I. B třídy skupiny E: Dobříč – Sokol Daleké Dušníky 1:2 po penaltách (1:1), Hostomice – Spartak Rožmitál 3:0 (1:0), SK Petrovice –  Králův Dvůr B 4:1 (3:1), Tatran Sedlčany B – Rudná 4:2 (1:1), Dobříš B – Chlumec 2:1 (1:0), Loděnice – Sedlec Prčice 4:3 (2:2), Lety – Hýskov 1:3 (0:2).

1. Dobříš B                      3  3  0  0  0    7:2    9
  2. Sedlčany B                  3  3  0  0  0  11:7    9
  3. Loděnice                     3  2  0  1  0    9:7    7
  4. Hýskov                        2  2  0  0  0  10:2    6
  5. Hostomice                   2  2  0  0  0    5:1    6
  6. Petrovice                     3  2  0  0  1    9:6    6
  7. Lety                             3  2  0  0  1    5:4    6
  8. Daleké Dušníky           3  0  2  0  1    4:5    4