Informační a inzerční portál brdskyspoj.cz prochází v současné době rekonstrukcí. Funkční zůstává pouze soukromá bezplatná inzerce.

Hattrick plzeňského Zoubka na čtyři góly Dobříše nestačil

04.4.2018 | 20:12 | Sport

Fotbalová divize skupiny A přinesla tentokrát zástupcům Příbramska radost. Jak Dobříš, tak Sedlčany plně bodovaly a oba týmy si tak pojistily postavení v první polovině tabulky.
MFK Dobříš měl výhodu domácího prostředí, v němž hostil jednoho z aspirantů na sestup Petřín Plzeň. Na jejím hřišti na podzim vyhrála Dobříš až po penaltovém rozstřelu a přivezla dva body. Body se čekaly i doma a už v brzkých minutách to vypadalo na jasnou cestu za vítězstvím. V 11. minutě po střelách Maryšky a Junka vedla Dobříš 2:0 a ve 26. minutě 3:1. Jenže soupeř měl ve svém týmu kanonýra Zoubka, který se trefil hned třikrát. Vždy snížil na rozdíl jediné branky, naposledy v 86. minutě. Ale závěr zápasu si už Dobříš pohlídala.
Tatran Sedlčany se vydal do Českého Krumlová k dalšímu týmu, který bude mít především záchranářské starosti. Sedlčanští ale jeli k soupeři bodovat a udržet se tak v první polovině tabulky. Začali aktivně, celý první poločas byly fotbalovějším týmem a už v 10. minutě jim Hájek zajistil vedení. Jenže brzy po přestávce se domácím podařilo vyrovnat. Sympatické na Sedlčanech bylo, že se nesoustředily na remízu a případný penaltový rozstřel. K své aktivitě v prvním poločase přidaly ještě důraz před brankou Českého Krumlova a v 82. minutě se k nim zásluhou Kvěcha vrátilo vedení, které už Sedlčany dokázaly udržet.

MFK Dobříš – Petřín Plzeň 4:3
Branky:
6. Maryška, 11. Junek, 26. Šrain, 70. Puchmajer – 23., 45. a 86. Zoubek. Rozhodčí: Janíček. ŽK: Šrain, Talůžek, Maryška – Bendl. Poločas: 3:2.

SK Český Krumlov – Tatran Sedlčany 1:2
Branky:
55. Tauber – 10. Hájek, 82. Kvěch. Rozhodčí: Pálek. ŽK: Mravec, Tůma, Svoboda – Vystyd, Haas. Poločas: 0:1.

Ostatní výsledky 19. kola: Březová – Doubravka 1:3 (1:2), Jankov – SK Rakovník 0:1 (0:0), Mar. Lázně – Aritma Praha 0:1 (0:1), Soběslav – Roudné 2:1 (1:0), Hořovicko – Přeštice 3:0 (2:0), Karlovy Vary –  Klatovy 1:0 (1:0).

1. Karlovy Vary                     19  13  3  1    2  61:19  46
  2. SK Rakovník                     18    8  2  4    4  37:24  32
  3. Aritma Praha                     18    7  3  4    4  32:22  31
  4. Mar. Lázně                        19    8  3  1    7  39:34  31
  5. Březová                             19    9  1  2    7  41:38  31

6. Tn. Sedlčany                   18    6  6  0    6  34:33  30
  7. MFK Dobříš                     18    9  1  0    8  35:34  29

8. Roudné                             19    7  2  4    6  20:27  29