Informační a inzerční portál brdskyspoj.cz prochází v současné době rekonstrukcí. Funkční zůstává pouze soukromá bezplatná inzerce.

Ideální dárek k Vánocům? Předplatné do příbramského divadla

07.11.2014 | 08:42 | Ze společnosti

Ideální dárek k Vánocům? Předplatné do příbramského divadla

Listopad je pro většinu z nás obdobím, kdy začínáme přemýšlet o vhodných dárcích pod stromeček. Můžete samozřejmě svým nejbližším zakoupit knihu, ponožky, hrneček nebo třeba diář. A jistě jsou to krásné dárky. Velmi módní jsou také adrenalinové a nevšední zážitky, jako třeba skok padákem nebo jízda v rychlém voze na sportovním okruhu. Máme pro vás však ještě další, výborný tip. Kupte svým blízkým, přátelům a známým předplatné do příbramského divadla na rok 2015.

Výhod předplatného je mnoho: máte zajištěno místo v hledišti, šatnu zdarma a k tomu slevu 15 procent. Navíc je možno si vybírat z deseti skupin, které se liší svým obsahovým zaměřením i cenami. Předplatné je připraveno pro všechny skupiny diváků - pro děti či seniory, pro ty, kteří rádi navštíví představení z minulých let (skupina Retro) a samozřejmě i pro všechny, kteří chtějí být na každé premiéře. A více než příznivé jsou také ceny. Například skupina G (generální zkoušky) je nabízena za 172 korun pro osobu a seniorské předplatné vyjde na 258 korun. Ani premiéry však nejsou drahé. Pro jednoho diváka je cena za přízemí 1 582 korun.

Platit lze samozřejmě hotově i kartou a divadlo nabízí splatit předplatné i ve dvou splátkách, přičemž druhou splátku je potřeba uhradit do konce ledna 2015. Všechny druhy předplatného je možné zakoupit pouze v obchodním oddělení, kde na své diváky lístky čekají každý den od sedmi hodin až do půl čtvrté od pondělí do středy, do pěti hodin ve čtvrtek a do dvou hodin v pátek. Veškeré informace a odpovědi na dotazy vám divadlo poskytne na telefonních číslech 318 625 691 či 326 531 250 nebo e-mailem vladimira.bernatova@divadlopribram.eu.

"To, že si diváci naše předplatné zakoupí, je pro nás důkazem, že si naší práce váží. Když jsem v roce 2006 nastupoval do Příbrami, mělo divadlo zhruba 400 předplatitelů. Letos jich bylo již více jak 1 200 a k tomu ještě skoro 300 členů Klubu mladého diváka. V poměru k počtu obyvatel patří Příbram k divácky nejaktivnějším městům v České republice, což je pro mě velkou ctí. Příbramský divák je dnes již znám v divadelním světě jako jeden z nejlepších diváků, který divadlu rozumí a je náročný," říká Petr Bednář, ředitel Divadla A. Dvořáka Příbram.

V roce 2015 se diváci mohou těšit na pět premiér, které odehrají příbramští herci. Jsou jimi bláznivá fraška Hvězdné manýry, komediální thriller Umění vraždy, komedie Oscara Wildea Jak je důležité míti Filipa, klasická komedie od Antona Pavloviče Čechova Višňový sad se Sabinou Laurinovou v hlavní roli a také jedna z nejznámějších oper Prodaná nevěsta od Bedřicha Smetany.

"Věřím, že si diváci z naší nové nabídky opět vyberou a těším se na jejich odezvu a zejména setkání v hledišti příbramského divadla," doplnil umělecký šéf divadla Milan Schejbal.

Vložil: tv

Reklama

Reklama
Oprava a servis kuchyňských zařízení

Reklama
Nový a použitý kancelářský i bytový nábytek

Reklama
Jóga, nejen pro zdravá záda

Reklama
Práce, brigáda - sezónní prodej ovoce a zeleniny

Reklama
JK Autosevis

Reklama
Restaurace Na Hradbách - Hudební večery

Reklama

Reklama
Eurotranslation

Reklama
Ford Kuba

Reklama
Auto Taube

Meteoradar

TV FonkaGym TVOnline kamery

Náměstí J. A. Alise
Online kamera - Autobusové nádraží
Nemocnice
Dvořákovo nábřeží
Pražská ulice
Náměstí 17. listopadu
Náměstí T. G. Masaryka
Jiráskovy sady
Plavecký bazén
Zimní stadion
Aquapark Příbram

Podporujeme
Spolek ve čtvrtek

Copyright © 1990-2022 Brdský spoj. Všechna práva vyhrazena

Design: Jiří Brda

CMS: Reklalink.cz