Informační a inzerční portál brdskyspoj.cz prochází v současné době rekonstrukcí. Funkční zůstává pouze soukromá bezplatná inzerce.

Informační centra a dobrovolníci na oslavách 800 let výročí města

08.6.2016 | 23:22 | Z radnic

Informační centra a dobrovolníci na oslavách 800 let výročí města

Na tři stovky dobrovolníků (včetně zaměstnanců městského úřadu) se aktivně zapojí do hlavních červnových oslav 800 let města Příbram, které proběhnou o tomto víkendu. Všichni tito lidé si zaslouží obrovský respekt, protože jsou ochotni věnovat svůj čas, zkušenosti a nadšení ve prospěch obyvatel a návštěvníků města a zdárného průběhu oslav bez nároku na finanční odměnu.

Technická příprava, organizace na místě, registrace, kontrola vstupenek, úklid, zajištění informovanosti účastníků oslav, distribuce tiskovin, péče o hosty, o umělce, účastníky oslav a veřejnost, doprovod po městě… to je jenom základní výčet toho, co vše musejí tito dobrovolníci během víkendových oslav zvládnout. V tuto chvíli probíhají informativní a organizační schůzky, aby vše dopadlo tak, jak má.

V provozu budou během víkendových oslav pro potřeby návštěvníků oslav v provozu kamenná, mobilní i terénní infocentra.

 

INFOCENTRA

* Informační centrum na Zámečku, ulice Tyršova, bude mít otevřeno po celý víkend. V pátek a sobotu od 8 do 22 hodin, v neděli od 10 do 16 hodin. Tel. č.: 318 402 381

* Informační centrum v Knihovně Jana Drdy na náměstí T. G. Masaryka bude v provozu v pátek a v sobotu od 8 do 18 hodin. Tel. č.: 318 622 384

* Informační centrum Březové Hory - šachta Marie – bude v pátek otevřeno od 16 do 24 hodin, v sobotu od 12 do 24 hodin a v neděli od 12 do 20 hodin.

 

MOBILNÍ INFOCENTRA: v provozu v pátek a v sobotu

* Infostánek na náměstí T. G. Masaryka

* Infostánek na náměstí J. A. Alise

* Infostánek v areálu Nového rybníka

 

Mimo tato jasně a zřetelně označená stanoviště se budou po městě pohybovat dvojice terénních informačních dobrovolníků, kteří budou procházet v prostoru náměstí T. G. Masaryka a v areálu Nového rybníka.

A jak dobrovolníka poznáte? Bude mít tričko, kšiltovku a tašku se znakem města, ve které bude mít informační letáky a prospekty. Pokud takovéto človíčky o víkendu potkáte, můžete se spolehnout, že Vám rádi a ochotně pomohou.

 

BEZPLATNÁ LINKA Infocentra Městského úřadu Příbram: 800 555 600

 

* Souhrnné informace o hornických oslavách jsou k dispozici zde: http://www.pribram800let.cz/program/akce/setkani-hornickych-mest  

 

* Souhrnné informace o městských oslavách v areálu Nového rybníka jsou k dispozici zde: http://www.pribram800let.cz/program/akce/novak-800  

 

Pavlína Svobodová, tisková mluvčí

Vložil: mp

Fotogalerie

Reklama

Copyright © 1990-2022 Brdský spoj. Všechna práva vyhrazena

Design: Jiří Brda

CMS: Reklalink.cz