Informační a inzerční portál brdskyspoj.cz prochází v současné době rekonstrukcí. Funkční zůstává pouze soukromá bezplatná inzerce.

Inzerce

Informační portál www.brdskyspoj.cz přináší svým čtenářům aktuální informace, a to především  z oblasti zpravodajství, publicistiky, kultury, sportu a zajímavostí.

Naším cílem je být nejlepší v tom, co děláme, poskytovat zákazníkům špičkový servis a neustále se zlepšovat.

Portál www.brdskyspoj.cz působí rovněž jako komerční server. Našim klientům si tímto dovolujeme nabídnout možnost inzerce a reklamy na stránkách www.brdskyspoj.cz.

Reklama na webu stále patří mezi nejrozšířenější formy reklamy na internetu. Pouhým kliknutím se uživatel dostává na stránky nabízeného produktu nebo služby. Váš reklamní banner může být umístěn v libovolných pozicích, kde jej návštěvník nemůže přehlédnout a je nejvíce na očích!

Reklamní bannery jsou neodmyslitelnou a tedy i nepřehlédnutelnou součástí internetu. Nabízíme Vám jejich návrh, realizaci a správné umístění na našich stránkách.

V případě Vašeho zájmu, jsme připraveni poskytnout naše odborné služby při zhotovení grafického podkladu pro kvalitní a vypovídající online-inzerci.

Věříme, že si z naší nabídky vyberete a inzerce na stránkách www.brdskyspoj.cz vhodně představí a podpoří Vaši společnost, některou událost, nebo akci, která se koná nejenom v Příbramském regionu.

V případě zájmu o bannerovou reklamu nás neváhejte kontaktovat na info@brdskyspoj.cz.

Reklama

Copyright © 1990-2022 Brdský spoj. Všechna práva vyhrazena

Design: Jiří Brda

CMS: Reklalink.cz