Informační a inzerční portál brdskyspoj.cz prochází v současné době rekonstrukcí. Funkční zůstává pouze soukromá bezplatná inzerce.

Krampus show v Příbrami z pohledu Policie ČR

02.12.2016 | 14:35 | Regionalní

Krampus show v Příbrami z pohledu Policie ČR

V souvislosti s konáním průvodu Krampusů v Příbrami včera dne 1. prosince bylo vyhlášeno bezpečností opatření. Účastnila se ho stovka policistů včetně městských strážníků, dále pořadatelská služba a hasiči. Celkem na veřejný pořádek a bezpečnost i plynulost silničního provozu dohlíželo kolem dvou set lidí. Show navštívilo v hrubých odhadech kolem 15 až 20 tisíc lidí. Během akce jsme neřešili žádné protiprávní jednání.

Chvíli před jejím začátkem došlo na kruhovém objezdu v Evropské ulici k menší dopravní nehodě. Třiadvacetiletý řidič na čtyřkolce nedodržel bezpečnou vzdálenost a narazil do auto jedoucího před ním. Hmotná škoda činila 25 tisíc korun.

Před započetím celé akce byla zajištěna bezpečnost daného prostoru, ve kterém událost následně probíhala. Místo prověřil i pyrotechnik, který měl speciálně vycvičeného psa na vyhledávání výbušnin. Během večera jsme měli nahlášeny dvě ztracené děti, ty se však během pár minut našly a také jsme převáželi na protialkoholní záchytnou stanici dva opilé, agresivní muže.

Příbramští policisté řešili pouze dvě poškození vozidel, ke kterým ale nedošlo v souvislosti s výše uvedenou show. V prvním případě šlo o osobní neshody, které vygradovaly k rozbití okénka u auta pěstí. Pachatele na místě zadrželi strážníci městské policie. Ve druhém případě je také známý pachatel, automobil poničil muž, který byl pod vlivem alkoholu.

por. Bc. Monika Schindlová, DiS.

tisková mluvčí P ČR Příbram

Vložil: rs

Reklama

Reklama
Oprava a servis kuchyňských zařízení

Reklama
Nový a použitý kancelářský i bytový nábytek

Reklama
Jóga, nejen pro zdravá záda

Reklama
Práce, brigáda - sezónní prodej ovoce a zeleniny

Reklama
JK Autosevis

Reklama
Restaurace Na Hradbách - Hudební večery

Reklama

Reklama
Eurotranslation

Reklama
Ford Kuba

Reklama
Auto Taube

Meteoradar

TV FonkaGym TVOnline kamery

Náměstí J. A. Alise
Autobusové nádraží
Nemocnice
Online kamera - Dvořákovo nábřeží
Pražská ulice
Náměstí 17. listopadu
Náměstí T. G. Masaryka
Jiráskovy sady
Plavecký bazén
Zimní stadion
Aquapark Příbram

Podporujeme
Spolek ve čtvrtek

Copyright © 1990-2023 Brdský spoj. Všechna práva vyhrazena

Design: Jiří Brda

CMS: Reklalink.cz