Informační a inzerční portál brdskyspoj.cz prochází v současné době rekonstrukcí. Funkční zůstává pouze soukromá bezplatná inzerce.

Nehody busů - zloděj rybář - motorkář zmatkoval

16.10.2016 | 17:07 | Krimi

Nehody busů - zloděj rybář - motorkář zmatkoval

Dvě nehody autobusů

Během dvou dnů se staly na Příbramsku dvě nehody autobusů. V pondělí 10. října se střetlo osobní vozidlo s autobusem v Sedlčanech na náměstí T. G. Masaryka. Pětadvacetiletá žena řídící autobusu jela z Nádražní ulice a odbočovala vlevo do Sedlecké ulice, přitom nedala přednost autu jedoucímu po hlavní silnici směrem k ulici 28. října. Vzniklá škoda byla odhadnuta na 19 tisíc korun.

Následující den se odehrála nehoda v Husově ulici v Příbrami. Řidič autobusu zastavil u okraje vozovky, za ním pak zastavil nákladní vůz. Na vzniklou situaci však nestihl zareagovat jednatřicetiletý motorista jedoucí v osobním automobilu a havaroval do náklaďáku, který byl poté odstrčen na stojící autobus. Výše škody byla v tomto případě stanovena na 160 tisíc korun. Ke zranění osob nedošlo.

Motorkář se zalekl auta před ním

Lehkým zraněním skončila havárie, ke které došlo dne 11. října v ranních hodinách v Žižkově ulici v Příbrami. Řidič osobního vozidla před sebou viděl kolonu aut a najel ke středu komunikace, aby se podíval, z jakého důvodu se kolona tvoří. Stejný záměr měl i osmnáctiletý motorkář jedoucí za ním. Automobilu se poté zalekl, zazmatkoval a spadl na vozovku. Hmotná škoda činí 20 tisíc korun.

Krádež rybářského náčiní

Pro rybářské náčiní v hodnotě 33 tisíc korun a pro nářadí za devět tisíc korun si přišel zatím nezjištěný pachatel do kůlny u domu v obci Drevníky – Nechalov. Krádež byla spáchána z 11. na 12. října. Zloděj se do vnitřních prostor objektu dostal po překonání visacího zámku, který také nakonec ukradl.

por. Bc. Monika Schindlová, DiS.

tisková mluvčí P ČR Příbram

Vložil: rs

Reklama

Reklama
Oprava a servis kuchyňských zařízení

Reklama
Nový a použitý kancelářský i bytový nábytek

Reklama
Jóga, nejen pro zdravá záda

Reklama
Práce, brigáda - sezónní prodej ovoce a zeleniny

Reklama
JK Autosevis

Reklama
Restaurace Na Hradbách - Hudební večery

Reklama

Reklama
Eurotranslation

Reklama
Ford Kuba

Reklama
Auto Taube

Meteoradar

TV FonkaGym TVOnline kamery

Náměstí J. A. Alise
Autobusové nádraží
Nemocnice
Online kamera - Dvořákovo nábřeží
Pražská ulice
Náměstí 17. listopadu
Náměstí T. G. Masaryka
Jiráskovy sady
Plavecký bazén
Zimní stadion
Aquapark Příbram

Podporujeme
Spolek ve čtvrtek

Copyright © 1990-2021 Brdský spoj. Všechna práva vyhrazena

Design: Jiří Brda

CMS: Reklalink.cz