Okresní derby rozhodla Dobříš už v prvním poločase

06.11.2017 | 08:13 | Sport

V minulé sezoně zaostala Dobříš v konečné tabulce za Sedlčany o pět bodů. Způsobily to také její dvě porážky, když doma i v Sedlčanech prohrála 1:2. A tak v sobotním duelu měla Dobříš co vracet, i když opět zaostávala za Sedlčany šest bodů. Dobříští si ale byli vědomi důležitosti zápasu, stejně jako Sedlčany. Čekal se tedy boj, jenže Dobříš od prvních minut utkání začala aktivněji. Už ve 4. minutě ji poslal do vedení Šrain a když Krůta o dvacet minut později přidal druhý gól, začala se pomsta po loňských neúspěchů naplňovat.   Dobříš v tlaku pokračovala až do přestávky, ale skóre se už nezměnilo. Sedlčany po přestávce přidaly na bojovnosti, začaly lépe kombinovat, ale dál, jak před šestnáctku, se nedostaly. Velmi dobře hrající obrana Dobříše jim víc nedovolila, a tak dvoubrankové vedení z prvního poločasu udržela.

MFK Dobříš – Tatran Sedlčany 2:0
Branky:
4. Šrain, 24. Krůta. Rozhodčí: Hodek. ŽK: Procházka, Haas. Poločas: 2:0.

Ostatní výsledky 13. kola divize A: Přeštice – Aritma Praha 0:1 po pen. (0:0), Petřín Plzeň – Klatovy 2:1 (1:1), Český Krumlov – Karlovy Vary 0:6 (0:2), Doubravka – SK Rakovník 4:3 po pen. np (0:1), Roudné – Jankov 1:0 (0:0), Soběslav –  Mariánské Lázně 1:3 (1:2), Březová – Hořovicko 4:1 (1:0).

1. Karlovy Vary                         13  9  1  1  2  36:13   30
  2. Březová                                13  7  0  2  4  32:27   23
  3. Tn. Sedlčany                      13  5  4  0  4  25:21  23
  4. SK Rakovník                        12  6  1  2  3  30:18   22
  5. Aritma Praha                       13  5  2  2  4  25:17   21
  6. Mar. Lázně                           13  6  1  1  5  25:25   21

7. MFK Dobříš                        13  6  1  0  6  24:25  20
  8. Roudné                                 12  5  2  1  4  14:17   20