Informační a inzerční portál brdskyspoj.cz prochází v současné době rekonstrukcí. Funkční zůstává pouze soukromá bezplatná inzerce.

Osm nehod se zraněním

20.7.2016 | 08:10 | Krimi

Osm nehod se zraněním

Během pěti dnů došlo na Příbramsku k pěti nehodám s lehkým poraněním a ke třem s těžkým zraněním. Hmotná škoda při nich vzniklá byla odhadnuta na jeden milion korun. V neděli 17. července jela po dálnici D/4 v katastru obce Dobříš 36letá řidička. Dostala zde s vozem smyk, vyjela mimo vozovku na kamenitý svah a poté se auto přetočilo na střechu. Motoristka a její dvě spolujezdkyně utrpěly poranění lehčího charakteru. V sobotu skončil u Milína automobil na svodidlech, i v tomto případě šlo o lehké zranění.

                     

S vážným poraněním bylo letecky přepraveno do pražské nemocnice malé dítě, které šlo dne 15. července ráno v obci Rožmitál pod Třemšínem přes vozovku mimo přechod pro chodce a srazilo ho tu osobní vozidlo. Další havárie, která skončila těžkým zraněním, se odehrála 14. července v katastru obce Dolní Hbity. V zatáčce dostal na mokré silnici 20letý řidič smyk, následně vjel do protisměru, kde čelně narazil do zadního kola traktoru. Motorista a jedna spolujedoucí vyvázli s lehkým poraněním, další spolujezdkyni musela přepravit sanitka do nemocnice v Praze.

 

Ve středu 13. července se staly hned čtyři nehody se zraněním, z toho jedna byla vážná, kdy se 29letá žena zřejmě plně nevěnovala řízení, a havarovala do betonového mostku nedaleko obce Pečice. K další havárii došlo v katastru obce Rosovice, 57letá řidička v mírné zatáčce vjela do protisměru, kde se bočně střetla s protijedoucím autem. Jiná, stejně stará, motoristka na dálnici D/4 v katastru obce Voznice najela na krajnici, poté narazila do billboardu a do náletových dřevin. Dvaačtyřicetiletý cyklista nezvládl v katastru obce Čenkov ve večerních hodinách jízdu po mokré kamenité cestě a upadl na zem. Po ošetření byl propuštěn do domácího léčení.

 

por. Bc. Monika Schindlová, DiS.. tisková mluvčí P ČR Příbram

Foto: Brdský spoj - PAVLÍK Miroslav (DN Rožmitál pod Třemšínem, DN OA silnice č.19 u obce Věšín)

Vložil: mp

Fotogalerie

Reklama

Copyright © 1990-2021 Brdský spoj. Všechna práva vyhrazena

Design: Jiří Brda

CMS: Reklalink.cz