Podlesí slavilo ve Voticích, naopak tochovická série skončila

26.9.2017 | 09:03 | Sport

Fotbalová I. A třída přinesla v sedmém kole radost jen do Podlesí, i když se tak trochu čekalo víc. Především od Tochovic, které pluly na vítězné vlně a tentokrát doma hostily souseda z tabulky Viktorii Vestec, které podlehly 1:3. Tochovice tak prohrály podruhé v řadě a navíc jim soupeř zastavil vítěznou domácí sérii. Tochovice tak na vedoucí tandem Libušín – Hřebeč lehce ztrácejí.
Naopak radosti se dočkalo Podlesí, jehož soupeřem byl také soused z tabulky. Podlesí totiž zajíždělo do Votic, odkud se tak snadno body nevozí. Jenže Podlesí to dokázalo, když už ve 23. minutě šlo do dvoubrankového vedení. Nakonec domácím nastřílelo tři góly.
Výhodu domácího prostředí měl i Nový Knín, od něhož se konečně čekalo procitnutí. Soupeřem bylo Jílové, které bylo hratelné. Nový Knín nastřílel tři góly, ale jeho obrana byla příliš děravá, a tak pět gólů inkasoval. Tím si upevnil svoji poslední pozici v soutěži.

SK Votice – Kovohutě Podlesí 0:3
Branky: 9. Hájek, 23. a 86. Kuba. Rozhodčí: Dvořák. ŽK: Homolka – Šindelář. Poločas: 0:2.

SK Tochovice – Viktorie Vestec 1:3
Branky: 65. Pavel Ivaník – 30. a 72. Svátek, 40. Štumpf. Rozhodčí: Prosr. ŽK: Pavel Ivaník, Macek, Ježek – Svátek. Poločas: 0:2.

SK Nový Knín – FC Jílové 3:5
Branky: 9. a 38. Pouček,  76. Sekýt – 2. a 27. Cimpl, 21. a 75. Kasík, 61. Kratochvíl. Rozhodčí:  Chovanec. ŽK: Chlumecký, Lomoz, Vostrý, Moravec – Cimpl, Vostárek, Čmelík. ČK: Chlumecký (Tochovice). Poločas: 2:3.

Ostatní výsledky 7. kola I. A Třídy A: Komárov – Jíloviště 4:0 (3:0), Libušín – Černolice 6:0 (4:0), Mníšek p. Brdy – Klecany 0:1 po penaltách (0:0), Kosoř – Zavidov 3:2 (2:1), Cerhovice – Hřebeč 2:3 (2:0).

1. Libušín                                  7  7  0  0  0   31:4    21
2. Hřebeč                                  7  5  2  0  0   17:9    19
3. Kovohutě Podlesí                7  5  0  1  1  19:11  16
4. Vestec                                  7  5  0  0  2   19:12   15
5. SK Tochovice                      7  4  0  1  2  16:14  13
6. Votice                                   7  4  0  0  3  14:12   12
7. Jílové                                    7  3  0  1  3  16:14   10
8. Komárov                               7  2  2  0  3  17:16   10