Podlesí udolalo Nový Knín až po přestávce. Tochovice doma inkasovaly pět gólů

08.5.2018 | 20:00 | Sport

Víkendové dějství fotbalové I. A třídy skupiny A mělo na programu i okresní derby, které na hřišti v Podlesí sehrál domácí tým Kovohutí a poslední tým tabulky SK Nový Knín. Jasným favoritem bylo Podlesí, které si už v prvním poločase vytvořilo několik šancí, ale přes kvalitní obranu Nového Knína se nebylo schopno prosadit. Změna přišla až po přestávce v 53. minutě a postaral se o ni Kocourek. Tlak Podlesí pokračoval a v 79. minutě se o jistotu tří bodů postaral Hájek.
Podstatně větší drama se očekávalo v Tochovicích, které hostily druhý Libušín. Nakonec ale vše bylo jinak. Domácí Tochovice v obraně zcela propadly a nepodpořil je ani brankář Molnár. Ten do 33. minuty dvakrát inkasoval a nechal se vystřídat. Ovšem neuspěl ani Lantora a v poločase byl stav 0:4. Krátce po přestávce inkasovaly Tochovice i popáté a až potom se obrana stmelila a další gól už soupeři nedovolila. Nakonec Tochovice se v 71. minutě zásluhou Partiky dočkaly aspoň čestného úspěchu.

Kovohutě Podlesí – SK Nový Knín 2:0
Branky:
53. Kocourek, 79. Hájek. Rozhodčí: Blažek. ŽK: Pacina – Kozohorský, Slezák. Poločas: 0:0.

SK Tochovice – Baník Libušín 1:5
Branky:
71. Partika – 23. a 33. Sejtarija, 41. Křemen, 44. a 52. Abrham. Rozhodčí: Palek. ŽK: Molnar – 0. Poločas: 0:4.

Ostatní výsledky 24,. kola I. A třídy skupiny A: Hřebeč – Komárov 3:1 (2:0), Vestec – Cerhovice 3:2 po pen. (2:2), Černolice – Mníšek p. Brdy 3:0 (0:0),  Jíloviště – Votice 3:2 po pen. (2:2), Zavidov – Jílové 4:2 (2:2), Klecany – Kosoř 2:3 po pen. (2:2).

1. Hřebeč                        24  16  2  1    5  56:37  53
2. Libušín                        23  17  0  1    5  71:23  52
3. Jíloviště                       24  15  2  1    6  51:40  50

4. Podlesí                       24  13  4  1    6  53:39  48
5. Tochovice                  24  13  1  3    7  61:51  44

6. Votice                          23  11  1  3    8  52:37  38
7. Vestec                         24    9  2  3  10  49:44  34
8. Klecany                       24    8  4  1  11  41:48  33