Podlesí ztrapnilo Černolice, Tochovice mají skalp i Jílového

23.11.2017 | 14:22 | Sport

Poslední kolo fotbalové I. A třídy přineslo příbramskému regionu dvě vítězství a jednu porážku.. Skvělé vystoupení předvedly doma Kovohutě Podlesí, které doma doslova ztrapnily soupeře z Černolic. Ty v Podlesí inkasovaly osm gólů, když o pět gólů se postaral Daniel Hájek. Hráče Podlesí držel bojovný duch celý zápas. Už během prvního poločasu vedlo Podlesí 5:0, přesto toužilo po dalších gólech i ve druhém poločase, kde zaznamenalo další tři.
Skvělou podzimní sezonu v nové soutěži potvrdily i Tochovice v Jílovém. Ani tohoto soupeře se nezalekly a dvěma trefami si zajistily tříbodový zisk i v posledním kole. Velký podíl na úspěchu měla velmi dobře spolupracující obrana, která domácímu Jílové toho příliš nedovolila.
Poslední zástupce našeho regionu SK Nový Knín měl výhodu domácího prostředí a na svém trávníku hostil Cerhovice. Novoknínští znovu předvedli svoji slabinu. Poločas znovu vyhráli, tentokrát 1:0, v 85. minutě vyrovnali na 2:2 a sahali konečně po bodovém zisku, ale v 88. minutě znovu chybovali a nechali si vstřelit gól, který jim znovu vzal naději na jakýkoliv bodový zisk.

Kovohutě Podlesí – SK Černolice 8:0
Branky:
12., 16., 31., 56. a 68. Hájek, 4. a 41. Drašnar, 79. Janů. Rozhodčí: Hlavnička. ŽK: 0 – Homola, Bláha, Dynybil. Poločas: 5:0.

FC Jílové – SK Tochovice 0:2
Branky:
32. a 86. Štochl. Rozhodčí: Prosr. ŽK: Kosík – Jendruščák, Slačík. Poločas: 0:1.

SK Nový Knín – Union Cerhovice 2:3
Branky:
36. Durdil, 85. Šustr – 54. Lacina, 63. a 88. Fulín. Rozhodčí: Nepovím. ŽK: 0 – Lacina, Kubíček, Fulín. Poločas: 1:0.

Ostatní výsledky 15. kola I. A Třídy: Mníšek pod Brdy – Vestec 1:0 (1:0), Votice – Komárov 3:1 (2:0), Kosoř – Libušín 1:2 (0:1), Klecany – Jíloviště 0:3 (0:1), Zavidov – Hřebeč 2:0 (1:0).

1. Libušín                           15  12  0  1    2  52:19  37
  2. Hřebeč                           15  11  2  0    2  39:21  37
  3. Tochovice                    15  11  2  0    2  39:21  37
  4. Podlesí                          15  11  0  2    2  45:28  35

5. Jíloviště                          15    9  0  1    5  32:24  28
  6. Vestec                            15    8  0  2    5  35:24  26
  7. Votice                             15    7  1  0    7  33:29  23
  8. Komárov                        15    5  3  0    7  36:37  21