Podlesí zvládlo koncovku proti Mníšku, Tochovice vydolovaly bod v Hřebči

22.9.2017 | 09:22 | Sport

Ve fotbalové I. A třídě mohly být o víkendu spokojeny Tochovice a především Podlesí, které doma hostilo nepříjemný Mníšek pod Brdy. Podlesí si sice vytvořilo úvodní tlak, ale vedoucího gólu se dočkalo až ve 35. minutě po přesné střele Janů. Jenže pak trvalo dlouhé minuty, než se Podlesí znovu prosadilo, a tak v 57. minutě Mníšek vyrovnal a až do konce byl k vidění vyrovnaný zápas. Přesto se Podlesí v závěru utkání dočkalo. Nejdříve  ho poslal znovu do vedení Mezera a jistotu tří bodů zajistil v 88. minutě Červenka.
K těžkému utkání zajížděly Tochovice k průběžně druhému Hřebči. Ten začal impozantně, už v 7. minutě šel do vedení a o dalších sedm minut později už vedl 2:0. Tochovice ale znovu ukázaly, že se jen tak nevzdávají. Neustále se snažily ohrožovat branku soupeře ze standardních situací a především rychlých brejků, a tak už v 18. minutě snížením na 2:1 vykřesal Tochovicím naději Císař. Domácí gól hostů zaskočil, jejich zteč na branku Tochovic byla až do konce utkání bezzubá. Naopak to byl čtvrt hodiny před koncem Havrlík, který vyrovnal a zajistil Tochovicím cenný bod. Penaltový rozstřel o druhý bod, to už byla jen loterie, v níž tentokrát Tochovice neuspěly.
Marná snaha provázela ve Vestci Nový Knín. Přestože bojoval, byl vyrovnaným soupeře a bez šancí rozhodně nebyl, znovu doplatil na špatnou koncovku. Gól se mu podařilo vstřelit až za stavu 0:2 v 85. minutě Chlumeckým, a tak stále zůstává na dně tabulky bez vítězstvím a ziskem jediného bodu.

Kovohutě Podlesí – Mníšek pod Brdy 3:1
Branky:
35. Janů, 82. Mezera, 88. Červenka – 57. Onderka. Rozhodčí: Němeček. ŽK: Kuba – Olšák. Rada. Poločas: 1:0.

SK Hřebeč – SK Tochovice 3:2 po penaltách
Branky:
7. Kolařík, 14. Faktor – 18. Císař, 75. Havrlík. Rozhodčí: Marek. ŽK: Dvořák, Pinkas, Sedláček – Havrlík, Císař, Lantora. Poločas: 2:1. Penalty: 4:2.

Viktoria Vestec – SK Nový Knín 2:1
Branky:
40. Svátek, 78. Štumpf – 85. Chlumecký. Rozhodčí: Garaja. ŽK: Svátek, Novák, Stráňava – Lomoz, Tomeček, Pouček.  Poločas: 1:0.

Ostatní výsledky 6. kola I. A třídy skupiny A: Jílové – Kosoř 4:2 (2:1), Klecany – Komárov 4:2 (2:1), Jíloviště – Libušín 0:3 (0:1), Černolice – Cerhovice 3:1 (2:1), Zavidov – Votice 1:0 (1:0).

1. Libušín                                 6  6  0  0  0  25:4    18
  2. Hřebeč                                 6  4  2  0  0  14:7    16

3. Kovohutě Podlesí             6  4  0  1  1  16:11  13
  4. SK Tochovice                    6  4  0  1  1  15:11  13

5. Vestec                                 6  4  0  0  2  16:11  12
  6. Votice                                  6  4  0  0  2  14:9    12
  7. Zavidov                               6  3  0  0  3  10:16    9
  8. Jílové                                  6  2  0  1  3  11:11    7