Informační a inzerční portál brdskyspoj.cz prochází v současné době rekonstrukcí. Funkční zůstává pouze soukromá bezplatná inzerce.

Příbram se může těšit na letní festivaly

06.5.2014 | 10:17 | Kultura

Příbram se může těšit na letní festivaly

Léto se pomalu blíží a pozorní Příbramáci již mohou sledovat první informace o chystaných letních festivalech, které i letos obohatí kulturní vyžití v našem městě. Po úspěšném loňském rozjezdu se připravuje nováček mezi festivaly - FIALKA FEST, který organizátoři naplánovali na 26. července, konat se bude opět v areálu Nového rybníka a nabídne zajímavou paletu hudebním umělců. První potvrzenou kapelou se stala ORIGAMI, svérázná, muzikálně velmi zajímavá skupina, která si nejen v Příbrami dlouhodobě udružuje svoji popularitu a o jejíž představení měli organizáři zájem již před rokem.

Dále se představí říčanská hudební partička DEKOLT, která v roce 2013 vydala svojí debutovou desku Napucánek a v lednu 2014 pokřtila klip v pražském Rock Café. Naprosto nečekaným článkem programu se stal také známý numerolog a věštec Vlastimil Brůček, kterého asi všichni znají pod ezoterickou přezdívkou Vlastík Plamínek. Další odtajněnou součástí festivalu je pět let existujicí, nadějná punkrockerová partička Just For Being. Za pět let svojí existence odzpívali a odhráli 150 koncertů a 2 evropská tour, takže kvalitní hudební zážitek je zaručen i v tomto případě. Jako zatím poslední představili organizátoři kapelu Discoballs. Nejen znalci, ale i laici vědí, že název může mást a o discotéku se nejedná. Skupina v čele se zpěvačkou Annou Vondryskovou je známá nejen v tuzemsku, kde získala nominaci na cenu Anděl, ale i v Evropě.

Milovníci hudby, zvláště té rockové by ovšem měli zpozornět již nyní, protože se blíží tradiční Festrock, ten je totiž doslova za dveřmi - letní kino Příbram jej bude hostit již 7. června. A obsazení je skutečně hvězdné: TRIO Michala Pavlíčka s hostem Kamilem Střihavkou, DOCTOR VICTOR, BON PARI, BLOODLINE, PAPAVERO, CELTIME, COMPROMYSH. Je vidtě, že organizátoři nám chtějí nabídnout opravdu to nejlepší, v profesionální kvalitě a za dostupnou cenu. Máme se určitě nač těšit a jelikož jsou oba festivaly rozdílné, doporučujeme navštívit oba, protože kvalitní muziky v pohodovém prostředí není nikdy dost. 

Vložil: tv

Reklama

Reklama
Oprava a servis kuchyňských zařízení

Reklama
Nový a použitý kancelářský i bytový nábytek

Reklama
Jóga, nejen pro zdravá záda

Reklama
Práce, brigáda - sezónní prodej ovoce a zeleniny

Reklama
JK Autosevis

Reklama
Restaurace Na Hradbách - Hudební večery

Reklama

Reklama
Eurotranslation

Reklama
Ford Kuba

Reklama
Auto Taube

Meteoradar

TV FonkaGym TVOnline kamery

Náměstí J. A. Alise
Online kamera - Autobusové nádraží
Nemocnice
Dvořákovo nábřeží
Pražská ulice
Náměstí 17. listopadu
Náměstí T. G. Masaryka
Jiráskovy sady
Plavecký bazén
Zimní stadion
Aquapark Příbram

Podporujeme
Spolek ve čtvrtek

Copyright © 1990-2023 Brdský spoj. Všechna práva vyhrazena

Design: Jiří Brda

CMS: Reklalink.cz