Informační a inzerční portál brdskyspoj.cz prochází v současné době rekonstrukcí. Funkční zůstává pouze soukromá bezplatná inzerce.

Příbramská rodačka Kristina Haidingerová křtila svůj druhý román

19.10.2016 | 17:33 | Kultura

Příbramská rodačka Kristina Haidingerová křtila svůj druhý román

Příbramská rodačka Kristina Haidingerová křtila v Praze svůj druhý román. Kniha Richardovy živé hračky je označena jako 18+ a křtila se na ErotiConu 2016. A my vám prozradíme proč…

Kristina Haidingerová (druhým křestním jménem Zdenka a provdaná Trefilová) je vášnivá čtenářka, vyznavačka tvrdé hudby a milovnice ostrých jídel. Ráda poznává cizí země i chutě. A kam nemůže, tam nastrčí svoje hrdiny. A kdo jste od Kristiny něco četl, víte, že se s nimi zrovna nemazlí. Zhruba před dvěma lety jsme zde psali o Kristinině první knize – hororu z Finska 17. století s názvem Ti nepohřbení. Na ten nedávno navázala povídkou ve sborníku Poslední polibek. Kristinin druhý román se odehrává také v minulosti, tentokráte však ve století 19., a jde o psychologicko-erotický thriller. Příběh knihy Richardovy živé hračky Kristina vmyslela už před více než deseti lety. Dle jejích vlastních slov ale „dozrál“ až nyní, po době, kdy byl poznamenáván a zocelován mnoha dalšími zkušenostmi. Není pro to divu, že dílo samotné je psané elegantně a erotické scény naturalisticky - čtivo tedy určené pro „vyzrálé“ čtenáře. Křest románu se odehrál 1. 10. 2016 v rámci festivalu ErotiCon, což je oblíbená akce s třináctiletou historií, určená především milovníkům literatury fantastického a erotického žánru.

A my vám přinášíme několik fotek:

1. Tanečnice Darinnelis uvedla křest svým fantasy fusion tancem s názvem Green fairy

2. Autorka vysvětluje význam tajemných obrázků na obálce

3. Kmotrou románu se stala půvabná modelka, básnířka a módní návrhářka Kateřina D. Urbanová, která uvedla knihu vlastními verši a pokřtila ji absinthem Suicide.

4. Necudné dílo bylo rituálně zapáleno.

5. Démonický uvaděč Peyrac pokřtěný výtisk pak na přání autorky - po vzoru metalových hvězd „vhodil do davu.“

Příbramské představení knihy včetně atraktivního doprovodného programu proběhne v poslední listopadovou sobotu - 26.11. v BilliardBaru ve staré Příbrami (ul. Riegrova 56) - jste srdečně zváni.

Anotace románu:

„Richard Steinberg je ženami obletovaný a výstřední vynálezce. Pod dohledem má jak většinu technického pokroku ve městě, tak také životy lidí kolem sebe. Jednoho dne zachrání z hořícího domu Michaela Denatierra – mladého, přitažlivého cizince, toho času v nemilosti lichvářů.

Mladík je okouzlen Steinbergovými služebnými i vynálezcem samotným a přijímá nabídku práce v jeho věhlasné dílně.

Ve snaze uniknout pronásledovatelům a nalézt pravdu o pohřešovaném otci se však zaplétá do nebezpečné hry. Hry, jíž lascivní orgie, intriky i vraždy prostupují jako opium pohárem absintu…“

Motto:

„Jak až daleko jsme schopni zajít, když dovoleno je naprosto vše?“

 

Lze objednat na: www.netopejr.cz a dalších e-shopech nebo u knihkupců.

Vložil: rs

Fotogalerie

Reklama

Copyright © 1990-2022 Brdský spoj. Všechna práva vyhrazena

Design: Jiří Brda

CMS: Reklalink.cz