Příbramská VIVA přivezla z Čechie Slaný bod

23.2.2018 | 18:48 | Sport

Futsalisté VIVA Příbram mohou být se svým vystoupením v krajském přeboru spokojeni. Po šesti výhrách a jedné remíze si VIVA Příbram připsala další remízu a osm utkání v řadě tak vždy bodovala. I proto se zaslouženě drží v tabulce na třetím místě a stále dýchají na záda jen o bod lepšímu Brandýsku.
Utkání na palubovce Čechie Slaný bylo vyrovnané a  bojovné se spoustou šancí na obou stranách. Už v prvním poločase nastřílela VIVA čtyři branky, ale stejně byla úspěšná i Čechie, ve které střelecky exceloval Mrština – autor šesti gólů. Krok se soupeřem držela VIVA i ve druhém poločase, a vybojovala v deseti gólové přestřelce cenný bod. VIVA tak drží kontakt nejen s druhým Brandýskem, ale i s vedoucími Třebusicemi, na jejichž vedoucí pozici při tříbodovém systému může stále ještě pomýšlet. Chce to ale vše vyhrát, případná ztráta by už šanci na čelo tabulky dveře zavřela.

Čechie Slaný – VIVA Příbram 9:9
Branky:
Mrština 6, Kroutil, Jiránek – Havelka 2, Zykán 2, Hanáček 2, Branžovský 2, Kunc. Poločas: 4:4.

Ostatní výsledky 18. kola: MCE Slaný – Brandýsek 6:7 (4:3), Kralupy – Třebusice 6:7 (2:0), Dobřichovice – Kročehlavy 13:3 (5:0), FC Brazil Kladno – Joga Ml. Boleslav 10:3 (2:1), Rozdělov – Akademie Kladno 6:11 (1:6), Čechie Slaný – VIVA Příbram 9:9 (4:4).

1. Třebusice                        18  14  2    2  146:87    44
  2. Brandýsek                       18  13  0    5  147:103  39

3. VIVA Příbram                18  12  2    4  179:100  38
  4. Brazil Kladno                   18  11  2    5  109:94    35
  5. MCE Slaný                      17    9  2    6  118:93    29
  6. Akademie Kladno            18    9  1    8  143:160  28
  7. Joga Ml. Boleslav            17    8  0    9  101:107  24
  8. Čechie Slaný                   18    7  1  10  137:173  22