Informační a inzerční portál brdskyspoj.cz prochází v současné době rekonstrukcí. Funkční zůstává pouze soukromá bezplatná inzerce.

Příbramský půlmaraton - atmosféra, která se nezapomíná

21.5.2018 | 12:21 | Regionalní

Příbramský půlmaraton - atmosféra, která se nezapomíná

V sobotu 16. června 2018 startuje další ročník Příbramského půlmaratonu. Co vás opět čeká:

- individuální a štafetový závod
- závody dětí
- fitness běh

Tato akce je závod ale i společenská událost. Jde o speciální atmosféru a skvělé a neuvěřitelné fanoušky. Ve vzduchu je cítit nadšení běžců a společná radost štafet, kterou doplňuje energie dobrovolníků, kterým patří obrovské díky za jejich pomoc. 

Není to nic obvyklého. Je to vyjímečné. Již v předchozích ročnících si organizátoři ověřili, že Příbram je běžecké” město. Učast na závodě byla vždy parádní. Věříme, že počet účastníků budeme opět zvyšovat. I pro letošní ročník jsme připravili několik novinek, které by měly k běhání přilákat další sportovce, ale i běžce začátečníky,” zní z úst Tri Klubu Příbram, který akci pořádá.

Jak již bylo řečeno, tak letošní ročník je nadupaný novinkami. Staň se jeho součásti, překonej sebe nebo sestavte štafetu a pokuste se o překonání společně. 

- rodinné štafety pobeží za poloviční startovné
- nově se bude soutežit v Poháru škol o nejrychlejší školní štafetu, žákovské resp. studentské ale i učitelské štafety mají startovné v rámci tohoto poháru zcela zdarma a běží se o velmi atraktivní ceny
- bude probíhat soutež o 3 individuální a 1 štafetové startovné, ten kdo dle indicií a po správném zodpovězení otázek nalezne umístění poukazů na startovné běží zdarma
- výrazně jsme navýšili prize money a vypsali odměnu za překonání traťového rekordu
- štafetový závod získal svého partnera, spol. Internet Pb, díky které získají vítězné štafety pěkné ceny
- Auta s.r.o. poskytnou bezemisní Nissan Leaf, který pojede před prvními běžci a ze kterého bude online přenos prvního kola závodu
- po skončení závodu bude probíhat after party v klubu Za 5 Dvanáct

 

Start dětských kategorií je na Hořejší Oboře a dospělé kategorie odstartují z náměstí T.G.M., kde bude také cíl závodu, podium, prezence a celé srdce Příbramského ½ maratonu.

A co již znáte z předchozích ročníků:

- o tempo se postarají skvělí Tempo Makers
- část se startovného štafet poputuje Nalžovickému zámku p.s.s., moc děkujeme

ce informací na www.pribramskypulmaraton.cz.

Potkáme se na startu 16.6.2018
Triklub Příbram

Vložil: jb

Fotogalerie

Reklama

Copyright © 1990-2023 Brdský spoj. Všechna práva vyhrazena

Design: Jiří Brda

CMS: Reklalink.cz