Informační a inzerční portál brdskyspoj.cz prochází v současné době rekonstrukcí. Funkční zůstává pouze soukromá bezplatná inzerce.

Zadání řádkové inzerce

Zadané inzeráty budou zveřejněny po formální kontrole. Redakce neodpovídá za věcné či pravopisné chyby v textu inzerátů. Inzeráty obsahující vulgarismy či jakýkoliv text, který by mohl být v rozporu s právním řádem ČR nebudou zveřejněny. Podání a zveřejnění řádkového inzerátu je zdarma, kromě kategorií nabídka služeb, zaměstnání, pronájmu, vzpomínky. V těchto případěch budete kontaktování redakcí.
Zařazení
Typ inzerátu
Text inzerátu
  Do textu nezadávejte telefoní číslo, bude automaticky přidáno.
Jméno
Příjmení
Ulice
Město
PSČ
E-mail
Telefon
Kontaktovat od-do

SVŮJ INZERÁT MŮŽETE PODAT I FORMOU SMS

Napište SMS ve tvaru BSPOJ, mezera, text inzerátu a odešlete na tel. číslo 903 55 15. Do textu inzerátu neuvádějte kontakt, automaticky se zveřejní vždy jen telefonní číslo, ze kterého byla SMS zpráva odeslána. Nepoužívejte diakritiku! Maximální délka každé SMS je 160 znaků.

Inzeráty do rubrik Podnájem/pronájem - nabídka, Služby - nabídka, Zaměstnání – nabídka a Seznámení nebudou zveřejněny - ušetříte tak svůj kredit!!! Stejně tak nebudou zveřejněny inzeráty urážlivé, hanlivé a komerčního charakteru!

Za gramatické a obsahové chyby v SMS inzerátu redakce nezodpovídá!

Provozuje: TOPIC PRESS s.r.o., cena 15 Kč/SMS (tel. číslo i cena jsou stejné pro všechny operátory)

Reklama

Copyright © 1990-2023 Brdský spoj. Všechna práva vyhrazena

Design: Jiří Brda

CMS: Reklalink.cz