Informační a inzerční portál brdskyspoj.cz prochází v současné době rekonstrukcí. Funkční zůstává pouze soukromá bezplatná inzerce.

ROCKEŘI ZAHRAJÍ PRO MATĚJE

15.3.2016 | 22:30 | Kultura

ROCKEŘI ZAHRAJÍ PRO MATĚJE

Millí kamarádi, přátelé,

rád bych vás pozval na akci, která si myslím, že je vyjímečná, v našem městě ojedinělá a určitě stojí za to se jí zúčastnit. Povím vám proč. Ten hlavní důvod je samozřejmě to, že pomůžeme rodině Matěje s jeho zdravotními trablemi. To je určitě gró celé akce. Další je to, že s METUZALÉMEM absolvujeme 100.!!! koncert a moc se těšíme na vaše ruce a hlasivky. Vždycky jste byli výborní!!! A to, že do Rožmitálu přijedou MEJDNI, je už jenom taková třešnička na dortu. Těšíme se na vás!!! 
 

Měl bych vás seznámit i s důvodem, proč "rockeři" uspořádají tento koncert. Hlavním a jediným důvodem, jsou zdravotní trable malého Matěje Pánka, pro kterého výtěžek z tohoto trojkoncertu bude určen.

Jeho maminka mi poskytla informace, které si dovoluji zde prezentovat:

Matěj má po rozsáhlé resekci střev v r. 2014, kdy vyhrál i přes nepříznivou prognózu boj o svůj život, tzv. syndrom krátkého střeva a je odkázán na domácí parenterální (nitrožilní) výživu. Má za sebou několik operací a delších hospitalizací. I přesto, že má poměrně velká zdravotní omezení, snaží se žít jako jeho vrstevníci. Chodí do školy, navštěvuje ZUŠ a má mnoho zájmů.

Takový bojovník si zaslouží podporu, proto doufám, že se zúčastní maximální možný počet návštěvníků, nevynechá žádný z fanoušků hrajících kapel, milovníků rocku a všech, kteří podpoří svou účastí malého Matěje. Omluvenky neakceptujeme:-).

Předem chci ještě poděkovat i řadě firem a podnikatelů, kteří již dnes finančně přispěli do sbírky, jejíž hlavním zdrojem je výtěžek z prodeje lístků na tento koncert. Prozatím se nenašel jedinec ani firma, kteří by alespoň malou částkou dle svých možností nepřispěli, když jsme je osobně nebo elektronickou formou oslovili. Máte-li proto i vy pocit, že můžete jakoukoliv částkou přispět, nebo se tohoto koncertu zúčastnit, kontaktujte přímo mne a nebo redakci na níže uvedené...

 

Alexandr PAVLIŠEN "Saša"

Mobil: 728 118 106 - informace, předprodej vstupenek

sasa.pavlisen@seznam.cz

 

Foto z koncertů: Miroslav PAVLÍK - BRDSKÝ SPOJ

 

Vložil: mp

Fotogalerie

Reklama

Copyright © 1990-2022 Brdský spoj. Všechna práva vyhrazena

Design: Jiří Brda

CMS: Reklalink.cz