Informační a inzerční portál brdskyspoj.cz prochází v současné době rekonstrukcí. Funkční zůstává pouze soukromá bezplatná inzerce.

Rocková Vánoční nadílka v Lázu byla bohatá

29.12.2014 | 16:03 | Kultura

Rocková Vánoční nadílka v Lázu byla bohatá

26.prosince 2014 se začaly se soumrakem do hostince „U dubu“ sjíždět rockové kapely Příbramska i Plzeňska a jejich fanouškové z celého příbramského regionu. V pozadí akce stál provozovatel hostince pan Zdeněk Čičatka, který si podobné setkání rockových muzikantů vyzkoušel již v létě na hřišti Sparty Věšín, kde se konal v srpnu letošního roku malý rockový festival „Rock fest Věšín 2014“.

V Lázu se tak objevily již známé a řadou fanoušků oblíbené kapely v počtu 4: AnnAnna's, Gallileo, Eviwatt a Compromysh. Tentokrát se o profesionální ozvučení postaral jeden z nejvěhlasnějších zvukařů Příbramska, Milan Vitiš.

Jen stručně pro vás, kdo nás vlastně v povánočním čase bavil:

 

AnnAnna´s - ve vlastní tvorbě se inspiruje zejména Metallicou. To můžete poznat obzvláště na stylu hraní kytar.

Anna Klímová, Anna Machutová – zpěv

Štěpán Kříž, Šimon Šery - kytary

Richard Jozefy - baskytara

Jaroslav Marhoul – bicí

 

Gallileo - Bigbeatová partička z Plzeňska fungujici od roku 2004.

Jan Tejkal - zpěv

Josef Šula - kytara,zpěv

Michal Šamšula  - kytara,zpěv

Jiří Čížek - basová kytara

Josef Pazdera - bicí nástoje,manager

Michal Filina - klávesové nástoje

 

Compromysh - Příbramská punkrocková kapela vznikla v roce 2005 z formace, která nesla název CompromisPB. Nově vzniklou kapelu Compromysh pak tvoří tři bráchové. Tomíno ( basová kytara), Ladys ( kytara), Pírek ( bicí) doplněni lordem Bodomem (elektrická kytara)

 

Eviwatt – kapela pop/rock s vlastní tvorbou z Příbrami

Zpěv : Monika Nemčoková

Kytara :  Milan Hrudka

Klávesy :  Luboš Chalupa

Basa  :   Václav Slíva

Bicí :   Milan Přigrodský

 

Obecní sál v Lázu si již vyzkoušela řada kapel příbramského regionu ať již při klasických zábavách jako je například typická Josefovská, nebo samostatných koncertech. Vzpomeňme námátkou například rožmitálský Avion nebo The Metuzalém z Bezděkova. Sál má dobrpou akustiku a poskytuje dostatečný prostor i pro nečekaný nával fanoušků či typické ploužení po parketu ve všech druzích a stylech.

Kdyby snad někdo stál o kompletní fotoalbum určené fanouškům a kapelaám, tak je vám plně kdispozici v široké škále výběru na adrese Google+ > Vánoční rocková nadílka 2014 LÁZ

Občerstvení hned po ruce v podobě 10°, 11° či 12° piva, popřípadě i něco k zakousnutí. Rozhodně příjemná atmosféra a prostředí, které stojí za vyzkoušení při nejbližší příležitosti. O případných dalších akcích všeho druhu „U dubu“ vás budeme včas informovat.

Vložil: mp

Fotogalerie

Reklama

Copyright © 1990-2022 Brdský spoj. Všechna práva vyhrazena

Design: Jiří Brda

CMS: Reklalink.cz