Informační a inzerční portál brdskyspoj.cz prochází v současné době rekonstrukcí. Funkční zůstává pouze soukromá bezplatná inzerce.

Sametová Pražská

31.10.2014 | 12:34 | Ze společnosti

Sametová Pražská

Spolek ve čtvrtek a Spolek Pražské ulice pořádají 17. listopadu 2014 u příležitosti 25 let od Sametové revoluce akci s názvem Sametová Pražská aneb 25 let občanské společnosti. Na dotaz, o co se bude jednat, nám bylo z tiskového oddělení SVČ sděleno následující: Česká svoboda má narozeniny. Dvacet pět let, věk na vdávání, řeklo by se. Ale naštěstí se drží a stále zůstává nezávislá. Jdeme si k svobodě popřát, potěšit se z ní a zůstat chvíli pospolu. Zapomenout na nekončící ideové sváry, politické dresy, drobná příkoří, které nám současný stav společnosti způsobuje.

Jdeme si vzájemně popřát. Popřát ke svobodě. Žádné proslovy ani plamenné obhajoby či kritiky nikdo z piedestalu hlásat nebude. Ve svobodě jsme si rovni a bude to tak i na setkání občanské společnosti v pondělí 17. listopadu u sochy Sv. Václava v horní části Pražské ulice. Scházíme se, abychom se potkali, pozdravili nebo i vzájemně seznámili. Scházíme se jako sousedé, občané, přátelé a známí. Někdo přinese kytaru, někdo svíčku. My vám připneme trikolóru :-) V Gruntu dají svařit víno, bude káva i něco k snědku. Vezměte děti, dejte jim lampiony. Přineste (kdo chcete) s sebou knihu na improvizovaný bleší trh, jehož výtěžek poputuje Člověku v tísni, na sbírkové konto pomoci obětem událostí na Ukrajině. Nečekejte, že vás budeme bavit. Zkuste to sami mezi sebou. Těšíme se na vás a nápadům se nebráníme. Dobové oblečení a holé ruce vítáme! Naše redakce se k této výzvě přidává a sama půjde příkladem.

Vložil: rs

Reklama

Reklama
Oprava a servis kuchyňských zařízení

Reklama
Nový a použitý kancelářský i bytový nábytek

Reklama
Jóga, nejen pro zdravá záda

Reklama
Práce, brigáda - sezónní prodej ovoce a zeleniny

Reklama
JK Autosevis

Reklama
Restaurace Na Hradbách - Hudební večery

Reklama

Reklama
Eurotranslation

Reklama
Ford Kuba

Reklama
Auto Taube

Meteoradar

TV FonkaGym TVOnline kamery

Online kamera - Náměstí J. A. Alise
Autobusové nádraží
Nemocnice
Dvořákovo nábřeží
Pražská ulice
Náměstí 17. listopadu
Náměstí T. G. Masaryka
Jiráskovy sady
Plavecký bazén
Zimní stadion
Aquapark Příbram

Podporujeme
Spolek ve čtvrtek

Copyright © 1990-2022 Brdský spoj. Všechna práva vyhrazena

Design: Jiří Brda

CMS: Reklalink.cz