Informační a inzerční portál brdskyspoj.cz prochází v současné době rekonstrukcí. Funkční zůstává pouze soukromá bezplatná inzerce.

Sedlčany B musely dohrávat bez tří vyloučených hráčů

26.11.2017 | 10:29 | Sport

Poslední kolo fotbalové I. B třídy změny v tabulce nepřineslo. Skupině E vládne rezerva MFK Dobříš a poslední místo si upevnil Spartak Rožmitál. Navíc mělo na programu dvě okresní derby, v nichž byli úspěšnější vždy domácí.
Dramatický duel byl k vidění v Petrovicích, které hostily lídra z Dobříše. Ta také začala lépe, v 17. minutě šla do vedení. Jenže do poločasu dokázaly Petrovice třemi trefami otočit na 3:1 a po přestávce vedení ještě o o branku navýšit. Hosté si pak vytvořili tlak, z něhož ale vytěžili jen dva góly, což na vyrovnání nestačilo. Okresní derby bylo k vidění i v Dalekých Dušníkách, které hostily poslední Rožmitál. Ten sice v prvním poločase vzdoroval, prohrál jej jen 1:2, ovšem ve druhém poločase ještě čtyřikrát inkasoval a znovu tak ukázal, že zatím není hoden I. B třídy. Ostudný výkon předvedly i Sedlčany B. Přestože hrály doma, podlehly Sedlci Prčici 0:2. Jenže k porážce pomohla především nedisciplinovanost sedlčanského týmu, který si vykoledoval tři vyloučení a musel dohrávat v osmi hráčích.

Výsledky 13. kola I. B třídy skupiny E: Tatran Sedlčany B – Sedlec Prčice 0:2 (0:1) 25, Pištěk, 81. Davídek, SK Petrovice – MFK Dobříš B 4:3 (3:1) 26. a 28. Petr Chlasták, 38. Mandík, 57. Pelikán – 17. Puchmajer, 60. Kuchař, 78. Junek, Sokol Daleké Dušníky – Spartak Rožmitál 6:1 (2:1) 36. Krása, 46.a 52. Pavlík, 75. a 83. Nováček, 86. Sklenář – 23. Holan, Rudná – Dobříč 5:2 (3:1), Králův Dvůr B – Lety 2:1 (2:1), Chlumec – Hostomice   2:1 po pen (0:1), Hýskov –  Loděnice 3:2 po pen. (1:1),

1. Dobříš B                              13  9  1  1    2  33:18  30

2. Hýskov                                  12  8  1  0    3  38:27  26

3. Petrovice                            13  8  1  0    4  33:22  26

4. Lety                                      13  8  1  0    4  28:18  26

5. Sedlčany B                         13  7  1  0    5  27:31  23

6. Rudná                                  13  7  0  1    5  24:24  22

7. Daleké Dušníky                  13  5  2  1    5  39:26  20

8. Loděnice                              13  5  1  3    4  26:28  20