Sedlčany i Dobříš vstřelily úvodní góly, přesto oba týmy prohrály

18.9.2017 | 10:15 | Sport

Šesté dějství fotbalové divize skupiny A nepřineslo zástupcům Příbramska ani jeden bod, přestože oba týmy šly do vedení.  Dobříš tentokrát cestovala do Prahy, kde byla soupeřem místní Aritmy. Zápas pro Dobříš nezačal vůbec špatně, od počátku se snažila být aktivní se snahou pokusit se bodovat. K tomu měla dokonce skvěle nakročeno, když Matějka ve 22. minutě poslal Dobříš do vedení. Jenže radost trvala je chvíli. Už za šest minut Aritma vyrovnala a boj začal znovu. Jenže oba brankáři byli dlouho proti, a tak se zdálo, že budou k vidění penalty. Jenže v 83. minutě obrana neubránila domácího Frnocha, který Aritmě zajistil zisk tří bodů.
V lepší situaci byl Tatran Sedlčany, který měl výhodu domácího prostředí. Navíc soupeř z Roudné byl v tabulce až pod Tatranem, a tak se v body doufalo. Ostatně napověděla tomu i 21. minuta, kdy Brotánek poslal Tatran do vedení. Jenže do přestávky se už Tatran podruhé neprosadil. Když se zdálo, že poločas skončí jeho těsným vítězstvím, stačila poslední minuta poločasu a Malše dvěma slepenými góly dokázala výsledek otočit. Po přestávce Roudné přidalo ještě dva góly a i když Tatran dokázal snížit na 2:3 a 3:4, sílu na vyrovnání už nenašel. Příbramsko tak v 6. kole divize A zůstalo bez bodového zisku.

Aritma Praha – MFK Dobříš 2:1
Branky:
28. Hrabák, 83. Frnoch – 22. Matějka. Rozhodčí: Jansa. Bez žlutých karet. Poločas: 1:1

Tatran Sedlčany – Malše Roudné 3:4
Branky:
21. a 83. Brotánek, 74. Němec – 44. Otepka, 45. Holub, 66. Růžička, 76. Píša. Rozhodčí:  Duchoň. ŽK: Hájek, Hofman – Holub, Matěj Otepka, Kössl, Ondřej Otepka, Tušer, Hřebejk, Samek. Poločas: 1:2.

Ostatní výsledky 6. kola: Přeštice – Březová 3:2 (1:1), Petřín Plzeň – Soběslav 0:3 (0:2), Doubravka – Český Krumlov 2:1 (1:1), Jankov –  Karlovy Vary 0:2 (0:1), SK Rakovník – Mariánské Lázně 3:2 po penaltách (0:2), Klatovy – Hořovicko 4:2 (1:1).

1. Karlovy Vary                         6  5  0  1  0  15:4    16
  2. Soběslav                              6  3  1  1  1  10:8    12
  3. SK Rakovník                        6  3  1  0  2  15:9    11

4. MFK Dobříš                        6  3  1  0  2  12:8    11

5. Hořovicko                            6  3  1  0  2    9:8    11
  6. Březová                               6  3  0  1  2  17:10  10
  7. Aritma Praha                       6  3  0  0  3  11:10    9
  8. Mar. Lázně                          6  2  1  1  2    9:11    9