Informační a inzerční portál brdskyspoj.cz prochází v současné době rekonstrukcí. Funkční zůstává pouze soukromá bezplatná inzerce.

Šéfkuchař Jaroslav Sapík bude vařit Na hradbách.

03.10.2017 | 19:41 | Kultura

Šéfkuchař Jaroslav Sapík bude vařit Na hradbách.

V sobotu 14.10.2017 mají příbramáci ojedinělou příležitost prožít originální gastronomický zážitek s možnosí ochutnat jídla z kuchyně šéfkuchaře Jaroslava Sapíka, v kombinaci s prémiovými víny z Moravy.

 

Tato gurmánská akce se bude odehrávat v nově otevřené restauraci NAHRADBÁCH - původně dům České pojišťovny, dnes Dům NATURA v Plzeňské ulici.

 

Od 17:00 hodin na nádvoří bude probíhat veselice, na které si budete moci zakoupit vína od moravských vinařů a degustační porce jídel připravených panem Sapíkem jako např. račí polévka dle receptu babičky pana Sapíka, šunka na kosti s křenovou a švestkovou omáčkou, kuře singapur, krkovička se smetanovým křenem, kuřecí stehýnka s kari omáčkou, vepřové soté na houbách, plněné selátko a spoustu dalších jídel. Bude se vařit i přímo před Vaši mi zraky s přenosem na velkoplošné plátno. Po celou dobu budou střídavě vystupovat cimbálová muzika Banda a folklorní soubor Chlapi a ženy z Ježova.

 

Zde také proběhnou soutěže o zajímavé ceny. Bude se hodnotit donesený "Nejlepší recept naší babičky" a soutěž o "Nejlepší upečený bác".

 

Cena vstupného na tuto část je 90 Kč v předprodeji a 150 Kč na místě. Vstupenky jsou v prodeji 

 

Pro ty, co chtějí zažít opravdový gurmánský zážitek bude připraveno od 15. hodin pozdní obědové sedmichodové menu v nově otevřené restauraci Na hradbách s možností pokračovat následně v zábavě na nádvoří.

Toto speciální menu bude obsahovat ke každému jídlu doporučené víno z nabídky naší vinotéky, tak jak jej doporučili sami vinaři. POZOR!!! Vstupenky na toto sedmichodové menu, je možné koupit pouze v předprodeji!!

 

Na závěr budou oba druhy vstupenek společně slosovány a vítěz získá večeři pro dva s noclehem v penzionu U SAPÍKŮ v Klokočné a kolekce vín z naší vinotéky.

 

Počet vstupenek je omezen vzhledem ke kapacitě restaurace a venkovních prostor. Proto neváhejte a nakupujte v předprodeji ve vinotéce Pod Svatou, Mariánské údolí 130, Příbram II,
Tel.: 777004682, www.vinotekadodomu.cz

 

Vložil: jb

Reklama

Reklama
Oprava a servis kuchyňských zařízení

Reklama
Nový a použitý kancelářský i bytový nábytek

Reklama
Jóga, nejen pro zdravá záda

Reklama
Práce, brigáda - sezónní prodej ovoce a zeleniny

Reklama
JK Autosevis

Reklama
Restaurace Na Hradbách - Hudební večery

Reklama

Reklama
Eurotranslation

Reklama
Ford Kuba

Reklama
Auto Taube

Meteoradar

TV FonkaGym TVOnline kamery

Náměstí J. A. Alise
Autobusové nádraží
Nemocnice
Online kamera - Dvořákovo nábřeží
Pražská ulice
Náměstí 17. listopadu
Náměstí T. G. Masaryka
Jiráskovy sady
Plavecký bazén
Zimní stadion
Aquapark Příbram

Podporujeme
Spolek ve čtvrtek

Copyright © 1990-2023 Brdský spoj. Všechna práva vyhrazena

Design: Jiří Brda

CMS: Reklalink.cz