Šest gólů venku, takový koncert Spartak ještě nepředvedl

23.11.2017 | 09:54 | Sport

Poslední kolo podzimní části fotbalového krajského přeboru se Spartaku Příbram skutečně povedlo. Na hřišti exdivizního Nového Strašecí nejen vyhrál, ale dokonce mu nastřílel půl tuctu branek.
Utkání začal Spartak hodně aktivně. Už ve druhé minutě se Mora postaral o jeho vedení. Nové Strašecí se z tohoto rychlého gólu nepoučilo a inkasovalo dál. Obrana byla hodně nespolehlivá, a tak Spartak toho využil k vstřelení dalších tří branek. Vedení 4:0 po poločase nepředpokládal ani Spartak Příbram, který tak už v poločase rozhodl o zisku tří bodů. Domácí se neprobrali ani po přestávce. Jejich náznaky útoku končily po pár metrech od půlící čáry. Naopak namlsaný Spartak v tlaku neustával a byl za to odměněn dalšími dvěma brankami. Příbramský celek tak dosáhl na své nejvýraznější vítězství na soupeřově hřišti.

Nové Strašecí – Spartak Příbram 0:6
Branky:
2. Mora, 9. a 38. Bábíček, 17. Rys, 58. Palko, 77. Suchý (pok.kop). Rozhodčí: Hes. ŽK: Beneš, Jan a Lukáš Mrázek – Rys, Machač. Poločas: 0:4.

Ostatní výsledky 15. kola krajského přeboru: Kutná Hora – Rejšice 3:2 (1:1), Libiš –  Poříčí n. Sáz. 5:0 (1:1), Lhota – Semice 5:1 (3:0), Poříčany – Horky n. Jiz. 2:4 (0:1), Slaný – Nespeky 0:1 po pen (0:0), Nové Strašecí – Sp. Příbram 0:6 (0:4), Beroun – Tuchlovice 6:3 (3:1), Hvozdnice – Klíčany 1:3 (1:1).

1. Horky n. Jiz.                          15  12  0  1    2  42:14  37
  2. Sokol Libiš                            15  10  1  1    3  43:20  33
  3. Lhota                                      15    9  0  2    4  36:21  29
  4. Poříčí n. Sáz.                         15    7  3  2    3  24:24  29
  5. Klíčany                                   15    8  1  2    4  34:24  28
  6. Beroun                                   15    9  0  0    6  36:27  27
  7. Sp. Příbram                           15    7  2  1    5  37:23  26
  8. Tuchlovice                             15    5  4  0    6  27:30  23