Informační a inzerční portál brdskyspoj.cz prochází v současné době rekonstrukcí. Funkční zůstává pouze soukromá bezplatná inzerce.

Sobota nebyla pro motoristy šťastný den

11.6.2014 | 11:03 | Regionalní

Sobota nebyla pro motoristy šťastný den

Uplynulá sobota se zapsala do statistik nehodovosti i na Příbramsku. Podvečerní jízdu na motorce nezvládl třiatřicetiletý muž, který v Osečanech nezvládl rychlou jízdu a z ostré zatáčky vyjel mimo vozovku. Způsobil si těžká zranění a musel být transportován vrtulníkem do pražské nemocnice. "Hmotná škoda byla odhadnuta na 200 tisíc korun. Při vyšetřování nehody policisté zjistili, že hloubka dezénu zadní pneumatiky je pod stanovenou mez," doplnila policejní mluvčí Monika Schindlová.

Další muž, tentokrát čtyřiadvacetiletý, usedl za volant vozu opilý a v Bohosticích nezvládl řížení, přejel do protisměru a sjel mimo vozovku. Jak vůz dopadl můžete vidět na fotografii. Navzdory nehodě řidič z místa odešel do nedalekého kempu, kde jej našla policejní hlídka.
"Při dechové zkoušce bylo u motoristy naměřeno 1,15 promile alkoholu. Dotyčný policistům tvrdil, že alkohol vypil až po havárii. Následně byl s lehkým zraněním převezen do nemocnice v Příbrami k ošetření. Muž navíc nevlastní řidičské oprávnění, až do roku 2015 má platný zákaz řízení. Vzniklá škoda byla odhadnuta na 40 tisíc korun," okomentovala nehodu Schindlová.
 

Vložil: tv

Fotogalerie

Reklama

Copyright © 1990-2023 Brdský spoj. Všechna práva vyhrazena

Design: Jiří Brda

CMS: Reklalink.cz