Spartak Příbram B deklasoval Trhové Dušníky a drží se v závěsu za Milínem

16.11.2017 | 14:30 | Sport

Spartak Příbram B deklasoval Trhové Dušníky a drží se v závěsu za Milínem
V okresním přeboru se odehrálo několik zajímavých zápasů, které byly napínavé až do konce a skončily v penaltovém rozstřelu nebo jednobrankovým rozdílem. Nejvyšší výhru zaznamenal v této soutěži Spartak Příbram, který vyhrál v Trhových Dušníkách 6:0 a dál drží jen tříbodový odstup od vedoucího Milína. Právě pro hráče Spartaku a také Podlesí byl tento týden takzvaný anglický, jelikož v týdnu odehráli vzájemnou dohrávku jednoho z předchozích kol.
Ve třetí třídě skupině A si velmi důležité body odvezli hráči Dolních Hbitů z Pičína, kde v záchranářském souboji zvítězili 5:1. V béčku nadělovaly Hřiměždice a dvanácti gólovým přídělem to odnesl Vysoký Chlumec. Vítězství 12:1 bylo nejvyšším o tomto víkendu a pomohl k němu i střelec kola Tomáš Děd, který se trefil pětkrát.
 
OKRESNÍ PŘEBOR
Středeční dohrávka: Podlesí B – Spartak Příbram B 3:4 (0:1)
Soucha, Kadlec, Kocourek – Rogoz 2, Matějka, Šváb. Výsledky 12. kola: Luhy – Podlesí B 5:4 po pen. (2:2) Hanáček 2, Broum, Kout – Branžovský 2, Hnízdil 2, Jince – Rosovice 1:2 (1:1) Hůla – Vondra 2, Trhové Dušníky – Spartak Příbram B 0:6 (0:4) Šváb 4, Šilhavý, Matějka, Březnice – Milín 2:3 (1:3) Cvrk 2 – Bejček, Zárybnický, Ťapaj, Dublovice – Pičín 1:0 (0:0) Tesárek, Bohutín – Sedlčany C 6:2 (4:1) Čížek 2, Petřík 2, Buch, Gregor – Štemberk, Jankovský, Nová Ves pod Pleší – Drahlín 1:3 (0:0) Weinlich – Herink 3
  1. Milín                                   12  10  2  0   60:14  32 
  2. Sp. Příbram B                    12    9  1  0    52:19  29 
  3. Dublovice                           12   8  1  1  2   45:18   27 
  4. Luhy                                   12   6  2  1  3   38:36   23 
  5. Rosovice                            12   7  0  1  4   30:29   22 
  6. Pičín                                   12   6  1  1  4   35:30   21 
  7. Trhové Dušníky                 12   6  1  1  4   32:32   21
  8. Bohutín                              12   5  1  6   31:27   16 
  9. Drahlín                               12   4  1  0   43:46   14
10. Březnice                             12   4  1  7   23:36   13
11. Podlesí B                           12   1  3  3  5   32:42   12
12. Nová Ves pod Pleší           12   1  3  2  6   11:26    11
13. Jince                                  12   1  1  1  9   11:54      6
14. Sedlčany C                        12   1  1  0 10  19:53      5
 
III. TŘÍDA – SKUPINA A
Výsledky 12. kola: Zduchovice – Hvožďany 4:2 (2:1) Kofroň 2, Králíček, Černý – Vašíček, Weinfurter, Višňová – Nečín 2:1 po pen. (0:1) Vobr – Kretschmer, Stará Huť – Milín B 6:2 (3:1) Máša 2, Žižka 2, Kadlec 2 – Veselý, Slivka, Láz – Pečice 1:4 (0:2) Procházka – Novotný 3, Řezáč, Bohutín B – Daleké Dušníky B 2:3 po pen. (1:2) Jindřich 2 – Zahout, Černý Jar., Rožmitál B – Třebsko 1:6 (0:2) Halmo – Dušek 2, Kolařík, Synek, Tošovský, Káňa, Pičín B – Dolní Hbity 1:5 (1:2) Mrázek – Roček, Lang, Humňal, Dzurko, Vostárek
 
  1. Láz                                    12  7  2  1    2  43:18  26 
  2. Višňová                             12  7  2  0    3  41:19  25 
  3. Daleké Dušníky B             12  7  1  2    2  41:26  25 
  4. Třebsko                            12     3  48:34  23 
  5. Pečice                               12  7  1  0    39:25  23 
  6. Zduchovice                       12  6  2  0    4  38:27  22 
  7. Milín B                              12  6  1  1    4  43:29  21 
  8. Bohutín B                         12  4  2  3    3  37:32  19 
  9. Hvožďany                         12  6  0  0    6  42:32  18
10. Nečín                                12  4  1  3    4  24:27  17
11. Stará Huť                          12  5  0  2    5  29:38  17
12. Rožmitál B                        12  2  1  0    9  23:55    8
13. Dolní Hbity                       12  2  0  0  10  19:48    6
14. Pičín B                             12  0  1  0  11  19:76    2
 
III. TŘÍDA – SKUPINA B
Výsledky 12. kola: Hřiměždice – Vysoký Chlumec 12:1 (4:1)
Děd 5, Januška 2, Matějka 2, Drobný 2, Černý – Kiš, Petrovice B – Jesenice 2:3 (1:2) Čipera, Kubec – Čejda, Bursík, Šika, Kosova Hora – Nová Ves pod Pleší B 3:1 (2:0) Vilas, Růzha, Moulík – Hausner, Nový Knín B – Prostřední Lhota 1:3 (1:2) Rada – Hrubý 2, Haniš, Kamýk n. Vlt. – Obory 2:0 (1:0) Krotil, Tatoušek, Borotice – Krásná Hora 2:4 (1:4) Halay, Břížďala – Čanda 2, Koudelka, Hubička, Kytín – Počepice 6:1 (4:1) Kábrt 2, Bára, Konečný, Štěpánek, Uhrin – Hájek
  1. Kosova Hora                    12 11  0  0    59:27  33 
  2. Prostřední Lhota              12   8  1  2    1  40:15  28 
  3. Kamýk n. Vlt.                    12   8  0  2    2  54:22  26 
  4. Kytín                                12   8  0  0    4   39:38  24 
  5. Počepice                         12   6  2  0    4   35:29  22 
  6. Krásná Hora                    12   5  2  0    5  40:30  19 
  7. Nový Knín B                    12   6  0  1    5  46:40  19 
  8. Jesenice                          12   4  3  0    5  29:31  18 
  9. Nová Ves p. Pl. B            12   5  0  1    6  30:39  16
10. Obory                              12   4  1  1    6  23:28  15
11. Petrovice B                     12   4     8  24:41  12
12. Hřiměždice                      12   3  1    8  36:37  10
13. Borotice                          12   3     8  32:45  10
14. Vysoký Chlumec             12   0  0  0  12  15:80    0
(bz)

Vložil: bz

Reklama

Copyright © 1990-2018 Brdský spoj. Všechna práva vyhrazena

Design: Jiří Brda

CMS: Reklalink.cz