Spartak Příbram na Libiš neumí, k prohře stačil jen jeden gól

12.6.2018 | 07:47 | Sport

Utkání Libiše se Spartakem Příbram bylo přímým soubojem o čtvrté místo v tabulce. V lepší náladě k utkání nastupoval příbramský celek, který před týdnem doma porazil Slaný 3:0. Naopak Libiš ve středeční dohrávce prohrála v Tuchlovicích 3:4. Pro Libiš ale hovořilo podzimní vzájemné utkání v Příbrami, kde dokázala vyhrát 3:2 po penaltách.
Sobotní duel byl vyrovnaný, oba celky se snažily o aktivní fotbal, ale šance zůstávaly nevyužity. Přesto nakonec byla šťastnější Libiš, když o jediný gól utkání se v 67. minutě postaral její nejmladší hráč Šobr, jehož střela od obránce Spartaku změnila směr. V dalším průběhu už Libiš těsné vedení udržela a navíc si poprvé v jarní části připsala čisté konto. Poslední utkání letošní sezony sehraje Spartak Příbram už tuto sobotu doma. V 10:30 hodin nastoupí pro Novému Strašecí, které je nejlépe střílejícím týmem v krajském přeboru.

Sokol Libiš – Spartak Příbram 1:0
Branka:
67. Šobr. Rozhodčí: Pudil. ŽK: Malák, Turek – Hájek, Bábíček, Matějka. Poločas: 0:0.

Ostatní výsledky 29. kola Krajského přeboru: Slaný – Poříčí n. Sáz. 1:2 (1:2), Hvozdnice – Rejšice 4:2 (1:1), Kutná Hora – Semice 4:0 (2:0), Beroun – Klíčany 3:2 (3:2), Nové Strašecí – Tuchlovice 6:3 (1:0), Poříčany –  Nespeky 3:1 (1:1), Lhota – Horky n. Jiz. 2:3 po pen. (1:1).

1. Poříčí n. Sáz.                  29  20  3  2    4  63:30  68
  2. Horky n. Jiz.                    29  18  3  1    7  63:31  61
  3. Beroun                           29  17  1  0  11  64:51  53
  4. Libiš                               29  16  1  2  10  64:43  52
  5. Lhota                             29  14  2  4    9  63:43  50
  6. Sp. Příbram                  29  12  4  3  10  61:45  47
  7. Nespeky                        29  13  2  2  12  45:49  45
  8. Klíčany                          29  13  1  2  13  56:59  43