Informační a inzerční portál brdskyspoj.cz prochází v současné době rekonstrukcí. Funkční zůstává pouze soukromá bezplatná inzerce.

Spartak Příbram vydoloval ve Slaném dva body

06.11.2017 | 20:14 | Sport

Fotbalisté Spartaku Příbram absolvovali už utkání 13. kola krajského přeboru, z něhož dokázali ve Slaném vytěžit dva body. Vzhledem k vyrovnanosti soutěže to jsou pro Spartak velmi důležité body.
V utkání začalo aktivněji Slaný, do šanci se dostali domácí Maroušek a Galbavý, ale Solnař byl pro ně neprůstřelný. Ovšem v 18. minutě došlo ve vápně slánského týmu k tvrdému souboji mezi domácím Hollym a příbramským Vaškem, což rozhodčí posoudil ze strany domácího hráče jako faul a nařídil pokutový kop. Ten Suchý proměnil a Spartak poslal do vedení. Jenže radost trvala jen do 31. minuty, kdy byl ve vápně Spartaku sražen Galbavý, který rovněž z penalty vyrovnal na 1:1. Solnař sice penaltu Galbavému vyrazil, ale ten míč dorazil do brány. To byly také jediné momenty, kdy brankáři byli překonáni. Útočníci obou týmu se sice pokoušeli o další úspěchy, ale brankáři se už překonat nenechali. A tak přišel dramatický penaltový rozstřel. Nakonec o druhém bodu rozhodla až osmá série, kdy Hájek penaltu proměnil, zatímco   střelu domácího Marouška Solnař vyrazil.

SK Slaný – Spartak Příbram 1:2 po penaltách
Branky:
31. Galbavý (pok. kop) – 19. Suchý (pok. kop). Rozhodčí: Garaja. ŽK: 0 – Machač, Ševr. Poločas: 1:1. Penalty: 7:8.

Ostatní výsledky 13.kola krajského přeboru: Kutná Hora – Horky n. Jiz. 0:2 (0:1), Libiš – Tuchlovice 3:0 (0:0),  Nové Strašecí – Klíčany 1:2 (1:1), Beroun – Hvozdnice 3:0 (2:0), Semice – Rejšice 0:6 (0:5), Lhota – Nespeky 3:1 (2:0), Poříčany – Poříčí n. Sáz. 0:2 (0:1)

1. Horky n. Jiz.                       13  10  0  1    2  34:10  31
  2. Sokol Libiš                         13    9  0  1    3  36:18  28
  3. Lhota                                 13    8  0  2    3  29:16  26
  4. Beroun                               13    8  0  0    5  29:21  24
  5. Poříčí n. Sáz.                     12    6  2  2    2  21:18  24

6. Sp. Příbram                      12    6  2  0    4  28:18  22

7. Klíčany                              13    6  1  2    4  28:22  22
  8. Tuchlovice                         13    5  3  0    5  19:23  21