Spartak zůstal neporažen i v Nespekách, důležité body si připsal Nový Knín

26.4.2017 | 11:18 | Sport

Honička na vedoucí Všenorský S.K. v I. A třídě skupiny A stále pokračuje. Starají se o to především příbramské celky Spartak a Podlesí. Přesto se o víkendu stalo, že Všenory svůj náskok na čele znovu navýšily na čtyři body, když si doma snadno poradily s Klecany. Ztrátu totiž zaznamenalo druhé Podlesí, které sice ve Vraném vedlo už ve 3. minutě, ale Vraný do přestávky ještě výsledek otočilo. Dokonce hned po přestávce ve 47. minutě šlo do dvoubrankového vedení. Podleský Slepička sice ještě dal svému týmu naději, když v 54. minutě snížil na 3:2, ale vyrovnat už Podlesí nedokázalo. Naopak Vraný své vítězství ještě ztvrdilo čtvrtým gólem.
Před Podlesí se tak posunul Spartak Příbram, který se vydal k těžkému utkání do Nespek. A průběh utkání to potvrdil. Oba týmy disponovaly přísnou defenzivou, a tak zápas v normálním hracím čase skončil bez branek. O dalším bodu tak rozhodovaly penaltové střely, které po první sérii skončily opět smírně. A tak rozhodla šestá série v níž domácí Nespeky neuspěly, zatímco Spartak si proměněnou penaltou připsal druhý bod a opět tak natáhl skvělou sérii neporazitelnosti.
Důležité body si však připsal i Nový Knín, který hostil soupeře ze Zavidova. Nový Knín se potřebuje vzdálit sestupové propasti, a tak od prvních minut začal aktivně. A zato byl už v 6. minutě odměněn vedoucím gólem, o který se postaral Pouček. Hosté se však nevzdávali, snažili se využívat rychlých brejků, ale s míčem se dostávali jen před šestnáctku Nového Knína. Ovšem ani ten nepolevil, neustálým tlakem se snažil pojistit těsné vedení. A povedlo se mu to v 85. minutě, kdy na 2:0 zvýšil Svárovský. Toto vítězství si už Nový Knín vzít nenechal.

So Nespeky – Spartak Příbram 0:1 po penaltách
Rozhodčí: Radina. ŽK: Braný – Tošovský, Červeňák. Poločas: 0:0. Penalty: 5:6.

SK Nový Knín – FC 05 Zavidov 2:0
Branky: 6. Pouček, 85. Svárovský. Rozhodčí: Drábek. ŽK: 0 – Vitner, Šíma. Poločas: 0:0.

Sokol Vraný – Mongeo Podlesí 4:2
Branky: 20. Jaráb, 25. a 74. Urban, 47. Kaválek – 3. a 54. Slepička. Rozhodčí: Kvasnička. ŽK: Fujdiar – Riegel. Poločas: 2:1.

Ostatní výsledky 22. kola: Hostomice – Jedomělice 1:5 (0:3), Všenorský SK – Klecany 6:2 (3:0), Jesenice – Vestec 1:2 (1:1), Černolice – Votice 3:1 (3:0), Cerhovice – Mníšek pod Brdy 1:2 po penaltách (1:0).

1. Všenorský S.K.                              22  14  2  1    5  58:39  47
  2. SK Spartak Příbram                    22  11  4  2    5  48:28  43
  3. Mongeo Podlesí                          22  11  4  1    6  57:31  42

4. Černolice                                       22  12  3  0    7  53:48  42
  5. Nespeky                                        22  12  2  2    6  31:26  42
  6. Klecany                                         22    9  4  2    7  43:36  37
  7. Vraný                                             22  11  1  0  10  58:48  35
  8. Votice                                            22    9  1  4    8  47:40  33
  9. Zavidov                                         22  10  1  1  10  42:41  33
10. Vestec                                           22    9  1  3    9  41:38  32
11. Cerhovice                                     22    9  1  3    9  40:37  32
12. Mníšek p. Brdy                             22    7  4  2    9  31:31  31
13. Jedomělice                                   22    8  1  1  12  36:54  27

14. Nový Knín                                   22    5  1  5  11  32:52  22
15. Hostomice                                    22    4  1  5  12  31:56  19
16. Jesenice                                      22    2  2  1  17  20:71  11