Spartak Příbram zakončil sezonu skalpem exdivizního Nového Strašecí

Poslední zápas sezony vyšel fotbalistům Spartaku Příbram na výbornou. V domácí prostředí si poradili se soupeřem z Nového Strašecí jasně 3:0 a rozloučili se tak nejlepším možným způsobem nejen se sezonou, ale také s kapitánem Martinem Suchým. Spartak vstupoval do utkání s teoretickou nadějí na páté místo. Potřeboval ale zv... celý článek

22.6.2018 | 09:03 | Sport

Akce ŠALANDA - FORTUNA

Dobříš zdolala Soběslav a divizi udržela. Tři góly nastřílely i Sedlčany

19.6.2018 | 09:52
Sport

Fotbalová divizní sezona 2017/2018 je už minulostí a oba zástupci Příbramska mohou být spokojeni. Tatran Sedlčany si v domácím prostředí poradil s Olympií Březo... celý článek

Spartak Příbram na Libiš neumí, k prohře stačil jen jeden gól

12.6.2018 | 07:47
Sport

Utkání Libiše se Spartakem Příbram bylo přímým soubojem o čtvrté místo v tabulce. V lepší náladě k utkání nastupoval příbramský celek, který před týdnem do... celý článek

Milín se postaral o rekord sezony. Posledním Jincům nastřílel 18 gólů

29.5.2018 | 09:18
Sport

Suverénem sezony stále v okresním přeboru zůstává Ligmet Milín. Ten se postaral o další rekord sezony, když posledním Jincům nastřílel 18 branek a sám neinkasov... celý článek

Podlesí snadno zlomilo odpor Zavidova. Tochovice a Nový Knín inkasovaly pět branek

23.5.2018 | 11:46
Sport

S víkendovým 26. kolem fotbalové I. A třídy mohlo být spokojeno jen Podlesí, které si proti Zavidovu připsalo tři body i když nezačalo dobře. Po dvaceti minutác... celý článek

Minuta chyběla Spartaku Příbram k tříbodovému vítězství

22.5.2018 | 19:44
Sport

Spravit si chuť po vysoké porážce v Kutné Hoře, to byl plán fotbalistů Spartaku Příbram ve víkendovém domácím souboji se Lhotou, na kterou svěřenci Marka Zárybn... celý článek

Dobříš přivezla důležité body z Mariánských Lázní. Sedlčany doma body ztratily

22.5.2018 | 09:44
Sport

Dobříš figuruje v divizi na nepříjemné sestupové pozici, a tak bylo nutné na západě Čech v Mariánských Lázních bodovat. Do branky se ale musel místo zraněného Š... celý článek

Podlesí udolalo Nový Knín až po přestávce. Tochovice doma inkasovaly pět gólů

8.5.2018 | 20:00
Sport

Víkendové dějství fotbalové I. A třídy skupiny A mělo na programu i okresní derby, které na hřišti v Podlesí sehrál domácí tým Kovohutí a poslední tým tabulky S... celý článek

Spartak si k druhému bodu znovu pomohl penaltami

8.5.2018 | 12:25
Sport

Fotbalisté Spartaku Příbram hostili soupeře ze Semic, které mají především záchranářské starosti. Snad i proto se čekal tříbodový zisk. Jenže nakonec musel Spar... celý článek

Sedlčany zlomily odpor Mariánských Lázní až v nastaveném čase

8.5.2018 | 06:02
Sport

Výhodu domácího prostředí měl ve 24. kole divize A jen Tatran Sedlčany, který ji nakonec přetavil v zisk tří bodů. Soupeřem byl soused z tabulky Mariánské Lázně... celý článek

Petrovice pokračují na vítězné vlně, s Hýskovem si připsaly dva body

3.5.2018 | 09:51
Sport

Další díl I. B třídy udržuje na čele tabulky Petrovice u Sedlčan. Ty doma hostily Hýskov a pokračovaly na vítězné vlně, když si po penaltovém rozstřelu připsaly... celý článek

Spartak Příbram vybojoval u lídra přeboru bod, ale štěstí v penaltách chybělo

2.5.2018 | 09:33
Sport

S respektem, ale odhodláním uspět, odjížděli fotbalisté Spartaku Příbram k utkání 23. kola krajského přeboru. Tentokrát nabrali směr Horky nad Jizerou, kde míst... celý článek

Milín zachraňoval vítězství minutu před koncem. Kosova Hora vede ve III. třídě už o jedenáct bodů

25.4.2018 | 11:12
Sport

V okresním přeboru si vedoucí Milín stále udržuje vedoucí pozici s osmibodovým náskokem, když porazil doma Drahlín. Cesta za vítězstvím ale nebyla jednoduchá. D... celý článek