Podlesí snadno zlomilo odpor Zavidova. Tochovice a Nový Knín inkasovaly pět branek

S víkendovým 26. kolem fotbalové I. A třídy mohlo být spokojeno jen Podlesí, které si proti Zavidovu připsalo tři body i když nezačalo dobře. Po dvaceti minutách prohrávalo 0:1. Jenže za osm minut bylo vyrovnáno a druhý poločas už byl zcela v moci Podlesí. Cestu za třemi body dirigoval Hájek, který dal dva góly a na 4:1 uza... celý článek

23.5.2018 | 11:46 | Sport

Rybí týden - Restaurace Na hradbách Příbram

Minuta chyběla Spartaku Příbram k tříbodovému vítězství

22.5.2018 | 19:44
Sport

Spravit si chuť po vysoké porážce v Kutné Hoře, to byl plán fotbalistů Spartaku Příbram ve víkendovém domácím souboji se Lhotou, na kterou svěřenci Marka Zárybn... celý článek

Dobříš přivezla důležité body z Mariánských Lázní. Sedlčany doma body ztratily

22.5.2018 | 09:44
Sport

Dobříš figuruje v divizi na nepříjemné sestupové pozici, a tak bylo nutné na západě Čech v Mariánských Lázních bodovat. Do branky se ale musel místo zraněného Š... celý článek

Podlesí udolalo Nový Knín až po přestávce. Tochovice doma inkasovaly pět gólů

8.5.2018 | 20:00
Sport

Víkendové dějství fotbalové I. A třídy skupiny A mělo na programu i okresní derby, které na hřišti v Podlesí sehrál domácí tým Kovohutí a poslední tým tabulky S... celý článek

Spartak si k druhému bodu znovu pomohl penaltami

8.5.2018 | 12:25
Sport

Fotbalisté Spartaku Příbram hostili soupeře ze Semic, které mají především záchranářské starosti. Snad i proto se čekal tříbodový zisk. Jenže nakonec musel Spar... celý článek

Sedlčany zlomily odpor Mariánských Lázní až v nastaveném čase

8.5.2018 | 06:02
Sport

Výhodu domácího prostředí měl ve 24. kole divize A jen Tatran Sedlčany, který ji nakonec přetavil v zisk tří bodů. Soupeřem byl soused z tabulky Mariánské Lázně... celý článek

Petrovice pokračují na vítězné vlně, s Hýskovem si připsaly dva body

3.5.2018 | 09:51
Sport

Další díl I. B třídy udržuje na čele tabulky Petrovice u Sedlčan. Ty doma hostily Hýskov a pokračovaly na vítězné vlně, když si po penaltovém rozstřelu připsaly... celý článek

Spartak Příbram vybojoval u lídra přeboru bod, ale štěstí v penaltách chybělo

2.5.2018 | 09:33
Sport

S respektem, ale odhodláním uspět, odjížděli fotbalisté Spartaku Příbram k utkání 23. kola krajského přeboru. Tentokrát nabrali směr Horky nad Jizerou, kde míst... celý článek

Milín zachraňoval vítězství minutu před koncem. Kosova Hora vede ve III. třídě už o jedenáct bodů

25.4.2018 | 11:12
Sport

V okresním přeboru si vedoucí Milín stále udržuje vedoucí pozici s osmibodovým náskokem, když porazil doma Drahlín. Cesta za vítězstvím ale nebyla jednoduchá. D... celý článek

Podlesí se vrací do postupové hry. V Novém Kníně slaví, poprvé vyhráli

10.4.2018 | 08:40
Sport

Ve dvacátém dějství fotbalové I. A třídy výhodu domácího prostředí mělo Podlesí, ale i Nový Knín a oba celky ji využily k plnému bodovému zisku. Že Podlesí umí ... celý článek

Vedení o tři branky si Spartak nenechal v Rejšicích vzít

9.4.2018 | 14:33
Sport

V dalším díle fotbalového krajského přeboru se Spartak Příbram vydal do Rejšic, kterým před utkáním patřilo 14. místo a zatím patří mezi kandidáty sestupu. Po v... celý článek

Sedlčany proti Jankovu urvaly jen bod, Dobříš padla v Přešticích

9.4.2018 | 09:38
Sport

Fotbalová divize má za sebou dvě třetiny sezony, což se týká i obou zástupců Příbramska. Ovšem ani jeden po 20. kole nemohl být spokojen. Sedlčany doma hostily... celý článek

Spartak si s chutí zastřílel, Tuchlovicím nasázel pět gólů

5.4.2018 | 07:33
Sport

Fotbalisté Spartaku Příbram mohli být se svým vystoupením v 19. kole I. A třídy spokojeni. V sobotním utkání krajského přeboru doma přivítali Tuchlovice, proti ... celý článek