Informační a inzerční portál brdskyspoj.cz prochází v současné době rekonstrukcí. Funkční zůstává pouze soukromá bezplatná inzerce.

Sportovní den s Talentem již zítra, přijede i Ondřej Bank

27.5.2014 | 14:49 | Sport

Sportovní den s Talentem již zítra, přijede i Ondřej Bank

Již zítra proběhne akce s názvem Sportovní den s Talentem. Akci podpřil Středočeský kraj i město Příbram, jehož zástupci se události také zúčastní. Sporotvní odpoledne má za cíl přivést děti a mládež ke sportu a k pohybové aktivitě jako takové.

Sportovní den s Talentem je podpůrnou akcí celostátní soutěže Talent roku 2014. Do akce se zapojí děti ze Středočeského kraje, které se přihlásily do soutěže Talent roku 2014, a v rámci podpory hlavního smyslu soutěže - rozhýbat mladou generaci - byly osloveny také základní školy z okolí. Výsledky pak poslouží jako jedno z hodnotících kritérií pro porotu soutěže Talent roku 2014, kde již tradičně zastává pozici předsedkyně Šárka Strachová (Záhrobská). 

Dle počasí bude určeno, zda se akce odehraje ve sportovním areálu, nebo v tělocvičně ZŠ pod Svatou Horou. Oficiální začátek je plánován na 14:00. Během uplynulých týdnů se akce uskutečnila již v Olomouci, Ostravě, Hradci Králové, Jihlavě, Pardubicích, Karlových Varech a Brně, reporty z akcí si můžete prohlédnout na www.aascr.cz.

V rámci akce proběhne autogramiáda jednoho z nejoblíbenějších a nejlepších českých sportovců současnosti, lyžaře Ondry Banka.

Vložil: tv

Fotogalerie

Reklama

Copyright © 1990-2021 Brdský spoj. Všechna práva vyhrazena

Design: Jiří Brda

CMS: Reklalink.cz