Tochovice předvedly dokonalý obrat. Rožmitál nadělil Dobříči pět gólů

26.4.2017 | 18:00 | Sport

Fotbalisté Tochovic si dál udržují vedoucí postavení v I. B třídě skupiny E. K tomu vedlo vítězství ve Zvole, kde Tochovice předvedly ve druhém poločase dokonalý obrat. Po prvním poločase prohrávaly 0:2, ovšem ve druhé části zápasu dokázaly čtyřmi brankami otočit výsledek na 4:2. Domácí Zvole dokázalo až v 87. minutě snížit na konečných 3:4. Jejich pronásledovatelem už není Komárov, ale Kosoř. I ten prohrával v Komárově 1:3, ale ve druhém poločase dokázal výsledek otočit. Důležité vítězství vybojoval Rožmitál doma proti Dobříči, které tak vrátil podzimní porážku 1:4. Na programu bylo i jedno derby. To obstaraly domácí Daleké Dušníky, které podlehly Petrovicím. Tři body si také připsaly na konto Sedlčany B po vítězství v Chlumci, a tak jediným, kdo o víkendu nebodoval, byla SK Březnice.

Výsledky 18. kola I. B třídy skupiny E: Sp. Rožmitál – Dobříč 5:3 (4:1) 15. Škácha, 20. Pejsar, 32. Kuchyňka, 36. Hofman, 87. Vacík – 39. a 63. Jelínek, 82. Kadlec, Zvole – SK Tochovice 3:4 (2:0) 14. Grund, 40. Hnát, 87. Fejfar – 17. Jendruščák, 46. Vítek, 73. Janát, 86. Molnár, Zdice – Březnice 1:0 (1:0) 35. Růžička, Daleké Dušníky – Petrovice 0:2 (0:0) 55. O. Štenberk, 85. P. Chlasták, Chlumec – Tn. Sedlčany B 1:3 (0:3) 80. Veselý – 10.a 32. Lípa, 19. Sirotek, Komárov – Kosoř 3:4 (3:1), Loděnice – Lety 2:1 (2:1).

1. Tochovice                          18  14  0  1    3  47:27  43
  2. Kosoř                                   18  13  1  0    4  68:35  41
  3. Komárov                              18  11  1  0    6  59:29  35

4. Tn Sedlčany B                    18  10  1  2    5  64:31  34
  5. Lety                                       18    8  2  2    6  44:26  30

6. Daleké Dušníky                 18    8  2  2    6  28:31  30
  7. Dobříč                                  18    8  1  1    8  46:48  27

8. Petrovice                            18    6  2  2    8  34:29  24