Tochovice připravily vedoucí Komárov o další body, Daleké Dušníky inkasovaly výprask

06.4.2017 | 12:04 | Sport

Ani fotbalová I. B třída si nemůže stěžovat na nezajímavé výsledky. Tentokrát to byly Tochovice, které obraly o všechny body lídra I. B Třídy skupiny B FK Komárov. Dvakrát šly Tochovice do vedení, ale Komárov dokázal na obě branky Tochovic odpovědět. Do třetího vedení v utkání se dostaly Tochovice v 75. minutě a na tento gól Komárov už odpovědět neuměl. Tochovice se tak na druhém místě přiblížily Komárovu na rozdíl jediného bodu. Z vítězství se doma radovaly i Sedlčany B a Petrovice. Oba celky nastřílely soupeřům po čtyřech gólech. Zatímco Sedlčany v tabulce poskočily na čtvrté místo před Daleké Dušníky, které inkasovaly v Kosoři výprask v podobě osmi gólů, Petrovice si připsaly důležité tři body pro boj o záchranu. Z bodového zisku se neradoval ani Spartak Rožmitál, který sice v poločase držel v Loděnici bezbrankový stav, ale po přestávce třikrát inkasoval a na body mohl zapomenout.

Výsledky 15. kola: SK Tochovice – Komárov 3:2 (1:1) 17. Jendruščák, 35. Huňa, 75. Slačík – 23. a 51.Pužík, Dobříč – Zvole 4:3 (2:1), Lety – Chlumec 2:3 po penaltách (0:2), Kosoř – Sokol Daleké Dušníky 8:0 (2:0), Loděnice – Spartak Rožmitál 3:0 (0:0), Tatran Sedlčany B – SK Březnice 4:0 (3:0) 5. Senft, 15. a 78. Matoušek, 31,. Sirotek, SK Petrovice – Zdice 4:1 (1:1) 5., 77.a 86. Chlasták, 70. Pelikán – 34. Růžička.

1. Komárov                                    15  11  1  0    3  56:20  35

2. SK Tochovice                          15  11  0  1    3  33:21  34
  3. Kosoř                                         15  10  1  0    4  57:28  32

4. Tn. Sedlčany B                        15    8  1  2    4  57:27  28

5. So Dal. Dušníky                       15    7  2 1    5  26:28  26
  6. Lety                                           15    7  1  2    5  39:23  25
  7. Dobříč                                       15    7  1  1    6  39:40  24
  8. Zvole                                         15    5  2  0    8  36:47  19