Tochovicím i Podlesí přinesla cenné body až poslední minuta utkání

30.10.2017 | 18:00 | Sport

Dramatické konce utkání byly k vidění hned ve dvou zápasech. V Tochovicích, kde nováček hostil ostřílené Votice a přestože dvakrát vedl, musel konečné vítězství zachraňovat vítězným gólem v 90. minutě. Obdobně na tom bylo Podlesí ve Vestci. Ten šel do vedení v 74. minutě a o tři minuty už vedl 2:0. Jenže Podlesí ukázalo bojovného ducha v pravou chvíli. Nejdříve v 84. minutě Šindelář snížil na 1:2 a v 90. minutě týž hráč svým druhým gólem vyrovnal a pro Podlesí tak vynutil penaltový rozstřel. V něm bylo Podlesí stoprocentní, zatímco domácí Vestec jednou neuspěl. Podlesí si tak odvezlo dva body a v tabulce se o skóre drží před Tochovicemi. Znovu smolný zápas odehrál Nový Knín, který zajížděl do nedalekých Černolic. O výsledku rozhodl už první poločas, kdy Černolice vedly 2:0 a Nový Knín před přestávkou snížil a vykřesal naději. Tu držel i ve druhém poločase, ale i když měl několik šancí, znovu vyhořel v koncovce, a tak si připsal už desátou porážku bez bodového zisku..

SK Tochovice – SK Votice 3:2
Branky:
10. a 21. Štochl, 90. Partika – 13. Sládek, 70. Kamarýt. Rozhodčí: Prosr. ŽK Slačík, Havrlík, Molnár – Šlejmar. Poločas: 2:1.

Viktoria Vestec – Kovohutě Podlesí 2:3 po penaltách
Branky:
74. Michálek, 77. Chaloupka – 84. a 90. Šindelář. Rozhodčí: Nepovím. ŽK: Hájek, Šindelář, Jiránek. Poločas: 0:0. Penalty 4:5.

SK Černolice – SK Nový Knín 2:1
Branky:
3. Baroch, 15.Macela – 41. Kozohorský. Rozhodčí: Pejša. ŽK: 0 – Pouček. Poločas: 2:1.

Ostatní výsledky 12. kola I. A třídy A: Hřebeč – Kosoř 2:0 (0:0), Klecany – Zavidov 7:2 (4:0), Jíloviště – Jílové 2:1 (0:0), Libušín – Komárov 4:1 (1:0), Cerhovice – Mníšek pod Brdy  2:0 (1:0).

1. Hřebeč                      12    9  2  0    1  30:17  31
  2. Libušín                       12  10  0  0    2  47:17  30

3. Podlesí                     12    7  2  1    2  30:19  26
  4. Tochovice               12    8  0  2    2  34:25  26

5. Vestec                       12    7  0  1    4  31:21  22
  6. Komárov                   12    5  3  0    4  34:29  21
  7. Jíloviště                     12    6  0  1    5  22:23  19
  8. Votice                        12    6  0  0    6  28:24  18