Tochovický Matěj Štochl vyplenil čtyřmi góly Kosoř. Novému Knínu nepomohlo ani vedení o dvě branky

07.11.2017 | 10:22 | Sport

Až v I. A třídě se Tochovice proti Kosoři dočkaly plného bodového zisku. Oba týmy hrály v loňské sezoně v I. B třídě a Tochovice v Kosoři prohrály 1:3 a doma vyhrály až po penaltách 3:2. Tentokrát se v Kosoři zadařilo, když jí Tochovice nadělily pět gólů. Velkou osobností utkání byl tochovický Matěj Štochl, který zatížil konto soupeře čtyřmi brankami.
Plný bodový zisk si připsalo i Podlesí. To hostilo nevyzpytatelné Klecany, které v Podlesí dokonce od 17. minuty vedly. Marná byla snaha Podlesí do přestávky vyrovnat. Ovšem ve druhém poločase se mu povedl dokonalý obrat. Nejdříve v 56. minutě vyrovnal Červenka a v 71. minutě poslal Kovohutě do vedení Janů. Domácí ve snaze o vyrovnání pootevřeli vrátka v obraně, čehož v 90. minutě využil Valta k vstřelení třetího gólu a potvrzení tří bodů.
K obratu došlo i v Novém Kníně, bohužel na vrub domácího týmu. Ten hostil vedoucí Hřebeč a ve 39. minutě vedl už 2:0. Jenže hosté dokázali před přestávkou snížit a v samotném úvodu druhé části i vyrovnat. A když se už zdálo, že by si Podlesí mohlo po dlouhé době připsat aspoň bod, možná i dva, udeřili hosté v 86. minutě, kdy vstřelili vítězný gól. Nový Knín tak dál zůstává na dně bez vítězství.

Sokol Kosoř – SK Tochovice 2:5
Branky:
37. Tkachenko, 76. Růžička – 19., 54., 66. a 85. Matěj Štochl, 34. Havrlík. Rozhodčí: Cílek. ŽK: Vodecký, Rameš, Šerák – Lantora, Molnár, Partika. Poločas: 1:2.

Kovohutě Podlesí – TJ Klecany 3:1
Branky:
56. Červenka, 71. Janů, 90. Valta – 17. Urban. Rozhodčí: Stumpf. Bez ŽK. Poločas: 0:1.

SK Nový Knín – SK Hřebeč 2:3
Branky:
23. Vostrý, 39. Chlumecký – 42. Vyšín, 49. Sedláček, 86. Zahálka. Rozhodčí: Ducký. ŽK: Lomoz, Vostrý, Sekýt, Moravec – 0. ČK: Šustr – Kujal. Poločas: 2:1.

Ostatní výsledky 13. kola I. A třídy skupiny A: Komárov – Vestec 1:3 (1:3), Mníšek pod Brdy – Libušín 0:2 (0:1), Votice – Cerhovice 1:3 (0:2), Jílové – Černolice 4:2 (2:2), Zavidov – Jíloviště 1:3 (0:1).

1. Hřebeč                                   13  10  2  0    1  33:19   34
  2. Libušín                                   13  11  0  0    2  49:17   33

3. Kovohutě Podlesí               13    8  2  1    2  33:20  29
  4. SK Tochovice                       13    9  0  2    2  39:27  29

5. Vestec                                    13    8  0  1    4  34:22  25
  6. Jíloviště                                  13    7  0  1    5  25:24  22
  7. Komárov                                 13    5  3  0    5  35:32  21
  8. Jílové                                      13    6  0  1    6  34:26  19