Informační a inzerční portál brdskyspoj.cz prochází v současné době rekonstrukcí. Funkční zůstává pouze soukromá bezplatná inzerce.

Ukradená peněženka - nehoda motorkáře - šel po špercích.

03.10.2016 | 16:27 | Krimi

Ukradená peněženka - nehoda motorkáře - šel po špercích.

Zloděj šel po špercích

Zatím nezjištěný zloděj vykradl byt v Sedlčanech. Událost se stala z 28. na 29. září. Po vypáčení vstupních dveří vnikl do vnitřních prostor a odcizil zde notebook, zlaté a stříbrné šperky. Celkem byla majiteli objektu způsobena škoda ve výši 78 tisíc korun. Pachatel se také pokoušel vniknout i do vedlejšího bytu.

Ukradené peněženky

Obratní zlodějíčci okradli dva poškozené. Dne 1. října využil zloděj nepozornosti a ze stolu v jedné příbramské restauraci odcizil pánskou peněženku, ve které měl okradený doklady, platební kartu a drobný finanční obnos. Druhý případ se stal ve stejný den v hudebním klubu v Rožmitále pod Třemšínem. Pachatel zcizil peněženku poškozenému ze zadní kapsy kalhot. Opět tam měl dotyčný doklady, platební kartu, ale tentokrát i 36 tisíc korun v hotovosti.

Nehoda motorkáře

S těžkým zraněním převezla sanitka do nemocnice dne 1. října dopoledne 45letého motorkáře, který havaroval na silnici I/4 v katastru obce Kletice. Motocyklista vlivem nedostatečné bezpečnostní vzdálenosti nestihl včas zareagovat na dopravní situaci před ním. Narazil do zadní části osobního vozidla, které zabrzdilo z důvodů vyvolaných silničním provozem. Po střetu byla motorka ještě odražena do levé poloviny vozovky na projíždějící osobní automobil. Hmotná škoda byla odhadnuta na 115 tisíc korun.

 

Por. Bc. Monika Schindlová, DiS.

tisková mluvčí P ČR Příbram

Vložil: rs

Reklama

Copyright © 1990-2021 Brdský spoj. Všechna práva vyhrazena

Design: Jiří Brda

CMS: Reklalink.cz